Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-22, 21:24   #2999
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kami005 Pokaż wiadomość
Witam! Mam ogromny problem z dobraniem odpowiedniego podkładu do twarzy, ponieważ mam na czole taką drobną, podskórną wysypkę widoczną głównie pod światłem a także na całej twarzy mnóstwo suchych skórek. Stosowałam już przeróżne podkłady, ale każdy podkreśla moje suche skórki i przede wszystkim sprawia, że ta podskórna wysypka staje się jeszcze bardziej widoczna. Jakiego podkładu użyć , aby zamaskował a nie uwydatniał niedoskonałości?
Radziłabym zadbać o odpowiednią pielęgnację, nawilżenie. Każdy podkład będzie wyglądał na takiej skórze źle.
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może Wy mi polecicie Potrzebuję podkładu, który będzie dawał satynowy efekt i nie będzie "tłusty" na skórze.. Chodzi o to, żeby przy każdym dotknięciu nie zostawał na paluchu Cerę mam raczej bezproblemową.. Interesuje mnie takie średnie krycie jak ma na przykład Bourjois Healthy Mix Jakbyście mogły polecić coś w drogeryjnej cenie i tej wysokopółkowej
Może Ingrid Mineral Silk&Lift? To kwc znajomej, wykańcza już któreś opakowanie może czysta satyna to to nie jest ale tępy mat też na pewno nie.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora