Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-09, 17:15   #2079
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Super 😊 u nas jeszcze ten problem, że TŻ nie z Polski i on nie wyobraża sobie mieć typowego polskiego wesela z disco polo itp. szczerze mowiac ja tez za czyms takim nie przepadam, ech, bedzie ciezko
Gdybym ja miała decydować o muzyce, to byłoby ciężko Ale takiego typowego, chamskiego disco polo nie trawię i nie pozwolę

Podobają mi się kameralne wesela, w małym gronie, gdzieś w zaciszu. Zaś sama chcę mieć na swoim weselu całą rodzinę, wesele zwykłe, nie w stylu romskim Na innym po prostu bym się nie odnalazła. Zresztą, jeszcze długo poczekamy, jeszcze dużo zobaczymy

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Mówisz, że fajny? Zapiszę na chciejliście.



O kurde, ten Biotin chyba gdzieś mi mignął stacjonarnie chyba nawet. Ale nie wiem gdzie.



A chcesz jeszcze dwa? Mam posiadam jeszcze nietknięte palcem tubki z ostatniej lipcowej promocji. Mnie zapchały na żuchwie tak, że kuwa patrzę w lustro i nadal nie wierzę w to co widzę hehe.
O kule, a mje one się tak spodobały! Nie zazdro Nope, dziękówa, bo do litra nie chcę dobić
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując