Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-16, 11:50   #1261
YOagusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Kosmetyczka zniszczyła mi cere!
Hej dziewczyny juz od dłuzszego czasu czytam forum na temat blizn które ja zawdzieczam KOSMETYCZCE! nie chodzcie do niej teraz ma gabinet w domu na ul.Wiolinowej3 w Siedlcach.Miałam zwykły tradzik i chciałam sobie jakos go wyleczyc wiec postanowiłam zrobic polecony przez nia zabieg kwasy który miałam kilka razy powtorzyc.Po zabiegu wywaliły mi na policzkach duze bulwy w których głeboko w skórze siedziała masa ropy Byłam przerazona bo liczyłam na poprawe a tymczasem widziałam tylko pogorszenie.Poszłam jeszcze na drugi zabieg bo kosmetyczka mowiła ze na poczatku tak moze wywalac ale gwarancji ze mi to zniknie 100% nie dawała dlatego nie widzac poprawy tylko straszne pogorszenie po 2 zabiegu zrezygnowałam z tego bo sie bałam ze bedzie wiecej tych bulw i to juz nie tylko na policzkach.Wziełam sie za leczenie tych bulw które były tak straszne ze dopieor po nałozeniu tony fluidow mogłam sie pokazac.Byłam u dermatologa doradziła mi tabletki które jedno opakowanie kosztuje 130zł a ja bym miała brac połtorej opakowania na miesiac przez jakies 8 miechow a to wydatek połtora tysiaka i do tego rozne nie zaciekawe skutki uboczne jakie ten lek moze przyniesc wiec nie zdecydowałam sie tym bardziej ze drugi dermatolog mi odradził przepisujac masc Aknemycin.Lecz najbardziej na krosty pomogły mi tabletki antykoncepcyjne.Zabiegi miałam robione w czerwcu 2007 wiec az połtorej roku leczyłam to co ona mi zrobiła ale to nie wszystko najgorsze jest to ze zostały mi blizny po tych bulwach które jej zawdzieczam bulwy leczylam dlugo i dlatego dopiero teraz widzac blizny chcialam ja pozwac do sadu tym bardziej ze sie dowiedzialam ze 1zabieg robila mi w czerwu a ich nie wolno robic w czasie letnim. 2 specjalisci z warszawy którzy robia zabiegi powiedzieli mi ze kosmetyczka przed kwasami powinna zrobic mi badania albo jakas probe czy nie jestem uczulona bo to mogła byc taka reakcja uczuleniowa...Teraz chce sie dostac do dobrych dermatologów którzy przyjmuja w Warszawie i ponoc z całej polski ludzi lecza wiec moze i mi pomoga byłam juz tam ale okazało sie ze trzeba byc o 6 rano i zajmowac kolejki bo tylu chetnych jest.Zastanawiam sie tez nad jakas mascia na blizny czy to wogole pomaga i jak tak to które najlepsze?Jak któras ma podobny problem lub juz z nim sobie poradziła i chce pogadac to piszcie na email sweet_agus@o2.pl bo wkoncu trzeba sobie pomagac...

Edytowane przez YOagusia
Czas edycji: 2008-11-16 o 15:22
YOagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując