Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ja powinnam coś zmienić ??????????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-12, 19:44   #18
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Czy ja powinnam coś zmienić ??????????

jesli chodzi o ubrania, to powiem szczerze ze jakos nigdy nikomu nie doradzalam, ale wydaje mi sie ze skoro jestes wysoka to powinnas podkreslic swoje atuty, dlugie nogi - spodniczkami, moze rybaczkami, sporbuj wybrac cos kobiecego, ladne przylegajace do ciala bluzeczki, niski obcas na lato a i na zime tez ladnie o teraz mi przyszlo: moze spodnie rurki i do tego np na zime kozaczki na malym obcasie ale tak zeby spodnie wlozyc do nich do srodka, to wedlug mnie ladnie podkresla nogi i figure, ja ogolnie jestem hmmm ze tak powiem za spokojnym stylem stonowanym wiec jestem przeciw np kozakom z jakimis udziwnieniami typu sprzaczki kwiatki przyszywane czy inne dziwactwa, to samo ze spodniami, jesli chodzi o bluzki to mozesz do tego jakies ladne koraliki dopasowac cyz cos takiego to by bylo chyba na tyle ode mnie jak cos jeszcze wymysle, albo bede miala czas poszukac zdjecia ciuszkow to sie odezwe i wrzuce
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując