Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TWARZ- patenty na NAJ:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-21, 15:14   #220
natul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 204
Dot.: TWARZ- patenty na NAJ:)

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Witam
moja cera: mieszana, wrażliwa, naczynkowa

Zauważyłam, że kiedy używam mniej kosmetyków moja cera wygląda najlepiej, więc ostatnimi czasy skłaniam się ku minimalizmowi no i oczywiście dieta, zdrowa .dieta jest najważniejsza, naprawdę, widzę po zdjęciach, kiedy sobie folgowałam imprezowałam i jadłam byle co cera wyglądała o wiele gorzej
MOJE PATENTY:
-zdrowe odżywianie (jestem wegetarianką, nie piję też w ogóle krowiego mleka):
.codziennie łyżka oleju lnianego-NNkwasyOmega3 i wit E i koniecznie świeżo mielone mielone siemie lniane -spożywane na zimno (posypuję nim kanapki z prawdziwym razowym pieczywem)
.codziennie: orzechy, pestki, bakalie, jakaś kasza, strączkowe, duża .łyżka przecieru pomidorowego-źródło likopenu,
.gotowane jajko,
.duuuuuużo świeżych warzyw i owoców, kiełki,
.zielona herbata, pokrzywa, woda, na czczo woda z miodem i sokiem z całej cytryny,
.wczesna białkowa kolacja
-nie jem fast foodów, chipsów, coli itd., gotuję na parze i staram się nie smażyć, nie piję gazowanego ani kartonowych soków, zimą zawsze jem ciepłe śniadanie np. kaszę jaglaną lub płatki owsiane z bakaliami, dużo czasu poświęcam na sen

-używam tylko peelingów enzymatycznych, mechanicznych od wielkiego dzwonu
-zmywam makijaż oliwą z oliwek potem myję delikatnym żelem
-staram się pamiętać o filtrach, zwłaszcza kiedy się kwasuję
-rano micel, tonik i nawilżam prostym kremem zmieszanym z Humektanem w stosunku1:1, na to filtr
-wieczorem kwas, obecnie Effaclar DUO i Acne Derm
-czasami na strefę T glinka, na policzki maska na naczynka,
ale chyba je odstawię , bo zdecydowanie bardziej lubię maskę aspirynową lub jogurt naturalny solo, robię też ciepłe okłady z rumianku na całą buzię-polecam

no ja też jestem pod wrażeniem
podziwiem i proszę odpowiedz na pytania dziewczyn
__________________


105 --> 102,4 --> 75 kg
natul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując