Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 11:48   #2172
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
o proszę to mnie zdziwiłaś, babka która dawała nam szczurka mówiła, że "one wszystki są chowane na domowym jedzeniu od zawsze i nic im nie jest". Suchą karmę zalecała wręcz dawać z mlekiem, a jako podwieczorek-łyżeczka danonka.
Piesiur bardzo chętnie je suchą karmę, nawet bardziej niż z mlekiem. Bo wtedy to tylko mleko wychlipuje, a chrupki trzeba mu dawać do buzi rączką.
no domowe jedzenie jest ok, mój też jak jest na diecie to mu sama gotuję ale wtedy bez przypraw jak Ci pani z hodowli mówiła, że dawać nabiał to dawaj - nie wtrancam się

Cytat:
Napisane przez LittleCrow Pokaż wiadomość
Matusiu, myślałam że ta z łożyskami https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-placenta.html Chyba bym nie potrafiła jej używać. Ale chrzanowej spróbuję

Dobranoc blondyneczki Jutro wrzucę foto jak mi wyszedł C10, i być może dołączę do Jasnego Grona
ta z chrzanem jest naprawdę dobra łożyska fuj

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Novelove co do psa... ja mam swoje zdanie,że nie można przesadnie sbać i patrzeć co pies je,bo psy na wsiach żrą wszystko,biegają i żyją dłużej niż te w miastach. Co do sikania, wiem co przechodzisz,bo miałam to samo. Musisz zacząć z nim wychodzić jak zje, jak się obudzi i po zabawie. Teraz jest w miare pogoda to możesz wychodzić i tak jak Asia Ci napisała nagradzaj jak zrobi na dworze. Możesz też karać jak robi w domu. Tzn przyprowadź go pod to miejsce co zrobił kupe czy siku, pokaż mu i daj klapsa w tyłek
a pozniej go nie przytulaj ani nic.
A i co do jedzenia to mój pies je wszystko i żyje i jest zdrowy. Tylko ja z mojego zrobiłam takiego przytulaska,że on w nocy przychodzi i drapie,że chce pod kołdre, a jak go wpuscisz to wlazi i spi
zawsze sie przytula i te jej minki to wogole wygrywają
ale mowie ona jadla wszystko co popadnie, zawsze dostawala troche obiadu, jak jadlam loda to jej dawalam, chrupki, ziemniaki, jogurt,pasztet moj pies jest wszystkożerny
robię podobnie ze swoim, tzn. zawsze się dzielę jak coś jem (no poza bardzo ostrymi rzeczami), ale do miski dostaje tylko swoje jedzenie a tak to owszem, kiełbaska, szyneczka, śmietanka, ciacho no i codziennie obowiązkowo 10km biegu
i śpi w łóżku oczywiście, ale zawsze czeka na zaproszenie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hmm no dam sobie ręke uciac ze widziałam takie jak wklejałaś

hehe moja znajoma dostała Louboutiny od swojego faceta przymierzałam boskie są
kurde, zazdroszczę uwielbiam obcasy do nieba...

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny, tak moge isc do slubu ubrana
no jak się ma figurę jak Ty też bym chciała, ale ludzie by pouciekali

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
pierwsza fajna, szkoda, że nie ma więcej zdjęć

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
wklejam włoski w słoneczku bez lampki

przepięknie


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Laskiii ratunku. Wszystkie znaki na niebie i na ziemi karza mi kupic 2 torebki
no jak wszystkie znaki to nie możesz z tym walczyć...

Edytowane przez asia_102
Czas edycji: 2011-05-06 o 11:50
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora