Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-06, 21:38   #5023
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Korektor na podkład a pod puder. A jak kolor korektora nie pasuje to mozesz np zmieszać z odrobinka podkładu.
Jak korektor nałozysz pod podkład to ci sie zawsze rozmarze.
pudru już raczej nie używam tylko sam podkład
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ok
może przecenią poczekaj
ja na razie dosyć torebek! no może jeszcze jedną tylko
tylko kiedy ja bym chciała ją już
Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Colorstay ale wiem, że duuużo osób go sobie chwali



Zasada w makijażu jest taka, żeby korektor nakładać na podkład, wtedy zakrywasz to, czego nie udało się podkładowi. Wiadomo, że jak nałożysz pod i później smarujesz buźkę podkładem to ten korektor pod spodem się rozmaże, więc bez sensu Ja natomiast jak robię makijaż na zajęciach najpierw dokładnie wklepuje korektory a dopiero później podkład. Tak mi jest po prostu wygodniej zwłaszcza, że zakrywam niedoskonałości korektorami kolorowymi, tzn fioletowy i zielony, jakbym nałożyła to na podkład, byłaby katastrofa
Myślę, że jak nie używasz tych kolorowych to najlepiej będzie korektor nakładać na podkład i dokładnie go wklepać
ja mam właśnie Colorstaya,ale denerwuje mnie już... a te kolorowe korektory to jakieś konkretnie polecasz? Tylko,żeby nie kosztowały fortuny spróbuję z tym wklepywaniem,ale jak mam takie strupki to ciężko mi je zakryć
Dziękuję
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora