Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-11, 16:46   #454
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris

dziewczyny, wracam do rudego przez jakiś czas nosiłam ciemną czekoladę, ale zmieniłam fryzurę i chcę sprawić, by wyróżniała się jeszcze bardziej. kupiłam Pure Paprika z Loreal Feria Preference - z Recital Preference zostały same blondy, a chcę mieć jakiś intensywny kolor. i teraz prośba do Was - jak mam tą farbę nałożyć? problemem jest to, że jakieś 5cm od nasady głowy mam włosy zdrowe, gdzie poprzednia farba (czerwień, farbowane miesiąc temu) przyjęła się ładnie, a na pozostałej długości została ciemna czekolada (nosiłam ją przez kilka miesięcy). czerwień w ogóle nie złapała. nieładnie to wygląda. teraz oba kolory próbuję wypłukać szamponem przeciwłupieżowym, ale tego ciemnego nie jestem w stanie się pozbyć. w związku z tym - jak nakładać farbę? najpierw na te ciemne partie, czy od razu na całość, a jak nie złapie to nałożyć na długość włosów ponownie? a może jeszcze inaczej?

nie chcę iść do fryzjerki, bo moja fryzjerka mimo, że świetnie ścina włosy, to z koloryzacją ma problemy. lepiej i równomierniej mam nałożoną farbę jak sama to zrobię. w moim mieście nie ma takiej fryzjerki, która by się specjalizowała w farbowaniu.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując