Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powinna wyglądać praktyka kosmetyczna?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-31, 15:58   #6
blondynka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: podkrapacie
Wiadomości: 7
GG do blondynka25
Thumbs up Dot.: Jak powinna wyglądać praktyka kosmetyczna?

witam. Gdy tak czytam o waszych praktykach to wierzyć się nie chce, ze tak "wredne" potrafią być kosmetyczki.
Jestem kosmetologiem, od 2 lat mam wlasny salon, mialam 2 praktykantki i zapewniam, ze miały wycisk . Robily prawie wszystko, począwszy od masazu twarzy, maseczek, oczyszczania twarzy, woskowaniu ciała itd. Fakt; przyglądały się jak była mikrodermabrazja, jonoforeza, odlew kobiecych piersi metoda gipsu, prądy itd.
Owszem tez sprzątały ale tylko po zakończonych zabiegach, dlatego jak to wszystko czytam włos mi się na głowie jeży!!!
Dziewczyny nie dajcie się wykorzystać, żaden pracodawca nie ma prawa kazać wam robić cos co nie nalezy do waszych obowiazkow.
A co do hennej i łuku, he he jest napisane w ksiazkach ze ma byc 2/3 & 1/3 ale bardziej zwracajcie uwage na ksztalt twarzy przy "skubaniu" a henna po woli wszystko przyjdzie z praktyka. Najlepiej jest obydwie brwi robic na raz tzn 1 te 2/3 i zaczynasz 2 tez 2/3 i wracasz do 1 konczysz ta 1/3 i konczysz 2. Troche tu namotałam ale sądze, ze zrozumiecie o co mi chodzi.
Tak wiec was pozdrawiam i zycze wielu sukcesów bo KOSMETOLOGIA to piekny zawod.
blondynka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując