Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-10, 15:34   #3574
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ja mam wrażliwe oczy, gdzie byle co i trę ile wlezie, efekt królika gwarantowany. Przy Revilashu nie czułam żadnego dyskomfortu,tym bardziej, że on przeznaczony jest dla osób po chemioterapii zdaje się. Miałam też Latisse i Lumigan - tu czasem coś zaswędziało, ale też żadnej krzywdy mi nie zrobiło. Z tego wszystkiego najbardziej służył mi Revitalash, właśnie dlatego, że był najbezpieczniejszą wersją, z atestem, etc.
Patrz. O ateście nie doczytałam

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
pat&rub uznalo moja reklamacje i wyslali mi to o co prosilam w ladnych firmowych workach wczoraj odebralam paczuche
Mam pytanko czy ktoras z was bylaby chetna na zamowienie z lauress??
Super

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
mam takie same odczucia,te zamówiłam maskę i gratuluje akcji z p&r. przed świętami robiłam zamówienie jedno dla siebie (było po 3 dniach u mnie) i dla koleżanki u niej po 8 dniach, a że to okres przed świąteczny w paczce prezenty wiec lekkie nerwy, dzwoniłam do p&r panie sprawdzały ect, ale w zamian za długi czas oczekiwania i niedogodności dostałam od nich prezent krem do rąk z serii home spa i mala świeczkę
No nieźle. Ja dostałam kod na 15zł i ucieszyłam się jak głupia. Potem okazało się, że można wpisać tylko 1 kod na raz. Kupon poszedł do kosza.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
tez mam taka nadzieje w szczegolnosci ze bardzo lubie ich samoopalacz z bronzerem, BBB krem no i ostatnio oczarowana jestem seria hipoalergiczna ze wzgledu na zapach
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
miej litość dobra kobieto
ja własnie wykańczam scruby do ciała i zamierzam szybko zużyć masło do ciała nie wiem, czy przez Ciebie nie popełnię zakupów na p&r
a mi sie jakoś tak głupio wydawało, że ta seria hipo nie pachnie - dlatego mnie nie interesowała
a co lepsze - balsam czy masło do ciała???
masło! Jest bardziej 'konkretne'. No chyba, ze uda się kupić w takiej cenie jak hola ola balsam.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Anulka pachnie i to naprawde wisoną, latem, cuuddnieee, przeslę probki tylko adressoo prosze na PW, jutro ide na pocztę )

uwielbiam i masło i balsam jednakowo, ale masło jest jak krem dłuzej nawilża i odżywia, balsam mniej tresciwy ale równiez nawilza odpowiednio, zuzyłam 4 butelki balsamu wiec wiesz i 3 w szafce na zapas kupiłam w ście świetniej cenie po 27 zł z groszami







kusisz wiesz


zapraszam na PW jak bedziesz chciała zamawiać mam 25%

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------



mam 25%
Ja czekam na swoje 30% z racji urodzinek. Ponoć dają 20% z z tej okazji.

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Olejek rycynowy nie zdziała takich efektów jak xlash, wiem bo też przez jakiś czas nakładałam go na rzęsy. Ogólnie też mam bardzo wrażliwe powieki i oczy ale nie mam skutków ubocznych w postaci uczulenia, pieczenia czy też czerwonych oczu przy xlash.
Z tego, że olej rycynowy nie da takich efektów zdaję sobie w 100% sprawę. Jednak na początek chyba wystarczy?
Mam w planach krem do twarzy, paletkę do oczu lub bransoletkę pandory dlatego pozostaje przy rycynie w tym miesiącu.
Nie mówiąc już o wspólnych zakupach z promolcią

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2013-01-10 o 15:35
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora