Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-18, 09:50   #4376
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Hej blondaski

Bylam wczoraj z Tz-tem w kinie i w koncu po dlugim zastanowieniu wybralismy sie na "Niemozliwe" i nie zalujemy. Film moze rzeczywiscie na randke sie nie nadaje, ale po pierwsze film swietnie zrobiony, efekty byly niesamowite- naprawde czulam sie jakbym tam byla, a co do fabuly- no to oczywiscie pol filmu przeplakalam jak to ja (taka juz wrazliwa jestem) i nawet po wyjsciu z kina mialam mega rozkminy.

Polecam wszystkim ktorzy lubia takie wyciskacze lez i wzruszajace historie

a wczesniej bylam na shoppingu bo sa ostatnie dni wyprzedazy i obkupilam sie w Bershce w koszule w krate, legginsy brazowe i bluzke chabrowa jutro dalszy ciag zakupow
dobry wybór
u mnie też wyprzedaże od 9,90 ale same szmaty pozostawały

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Jechałam dzisiaj tramwajem! na potwierdzenie- zdjęcie. Byłoby fajnie gdyby nie to, że od ostatniego razu minęło sporo czasu i technologia poszła do przodu - nie wiedziałam jak skasować bilet i nikt nie chciał otworzyć mi drzwi (dopiero później się kapnęłam, że trzeba zrobić to samemu).
Po przejechaniu jednego przystanku, pan motorniczy mnie zapytał gdzie chcę dojechać. Poczułam się jak w taksówce ale zapytał tylko dlatego, że zwyczajnie musiałam wysiąść gdyż trasa się skończyła hahaha i powiedział mi, że do miejsca mojej podróży dojadę tramwajem, który jedzie w przeciwnym kierunku i jak na niego poczekam 9 minut to on zaraz będzie zawracał i mnie zgarnie, żebym znowu się nie zagubiła

ale ale, remonty u mnie w mieście, więc nie bierzcie mnie za głupią, że nie wiem w którym kierunku powinnam jechać - to wszystko jest naprawdę rozpiżdżone i nic nie wiadomo

Hmm... właściwie to sama nie wiem czemu zachciało mi się pojechać tramwajem, chyba potrzebowałam odrobiny szaleństwa.
(dziękuję Bogu za samochodzik)
pamiętam, że ja kiedyś też nie wiedziałam jak otworzyć drzwi w tramwaju i pech bo na tym przystanku na którym chciałam wysiąść nikt nie wysiadał, więc musiałam pojechać jeden dalej i wysiadłam z kimś przy okazji
albo inna sytuacja jechałam z koleżanką i tramwaj się po prostu zatrzymał na światłach nie widziałyśmy i chciałyśmy na środku jezdni wysiąść

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Cześć

Kitka pamiętam, jak w Krakowie wprowadzili samodzielne otwieranie drzwi w autobusach , wcześniej tylko w tramwajach się przyciskało
Ludzie stoją na przystanku, podjeżdża autobus ..... drzwi się nie otwierają i autobus po chwili odjeżdża I od razu wiązanka pod adresem kierowcy
pamiętam u nas też tak było

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
gdzie ten karmel ?
jest ładnie i widać różową poświatę

a tak na marginesie mój syniu dziś ma urodzinki ale ten czas leci ...dopiero pamiętam jak się urodził ... taki maleńki
które urodzinki?
niech Ci rośnie zdrowo to najważniejsze

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Czeko ładne masz włosiska

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Świetny ten odcień masz mi tam się podoba !!

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Zachwyciła mnie Rihanna na rozdaniu Grammy- http://urbanislandz.com/2013/02/10/r...-grammy-award/ przecudownie wygląda w tym stoju i w tych wlosach
oj tak cudownie Riri wygląda ale włosy to raczej nie jej
i znowu z tym Chrisem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora