Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-05, 13:31   #892
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no właśnie chyba nasączyłam tak, że sięgało na skórki
ja chyba nie pomogę, bo ciągle jadę na zielonej Isanie, czasami ją zmieniam na różową, która jest jej gorszą wersją zdecydowanie
biedronkowego kiedyś używałam, ale właśnie przeszkadzał mi zapach i pompka też bywała upierdliwa, w dodatku miałam wrażenie, że mocno tłuści paznokcie
może
no Isany jakoś nie chcę...
pompka to nie problem, można przelać, tłuszczenie też m nie przeszkadza, tylko ten zapach... nie pamiętasz, którą wersję miałaś? zielona czy różowa?

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ja chyba trafiłam na jakiś felerny egezmplarz. Miałam zielonę wersję i ta pompka pryskała we wszystkie strony. Właśnie dzięki niemu mam odbarwione plamki na laptopie
o masz, mi nie pryska, ale czasem zacina i nie leci. A jak zapach w zielonym, też taki męczący?

neon time! <3
Przy okazji, Vivv, Han i dziewczyny posiadające Warhola jak kolor na zdjęciach wg was? praktycznie go nie ruszałam w programie, chyba w miarę wyzedł, biorąc pod uwagę to, że te pomarańczowe tony czasem są mocniejsze, a czasem słabsze.

__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora