Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-09, 16:39   #4045
PannaB
Raczkowanie
 
Avatar PannaB
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 402
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Zielona Migotko, bardzo się cieszę, że znalazłaś świetną metodę na regenerację paznokci, jednak, proszę, nie wmawiaj nam, że jest to jedyny słuszny sposób pielęgnacji. Każda płytka jest inna i każdej z nas będą odpowiadały inne produkty.
Części osób bardzo pomogą odżywki z formaldehydem (przykładowo nie do końca słusznie demonizowana tutaj Eveline), a może być też tak, że wywołają onycholizę. U niektórych olejek z drzewa herbacianego powoduje galopujący przyrost, u innych nawet w niewielkim stężeniu przesusza płytkę. Nawet polecany przez Ciebie olej rycynowy czy arganowy mogą mieć negatywny wpływ na paznokcie. Wymieniać można długo.
Swoją metodę pielęgnacji przedstawiłaś jako jedyną prawdę objawioną, a tak naprawdę znajdzie się tu spore grono osób, które właśnie dzięki wprowadzeniu takiej zmiany w codziennej pielęgnacji, jak nanoszenie warstwy lakieru w celu ochrony, wzmocniły paznokcie.
Co do zbawiennych właściwości olejków - wszystkie trafiłyśmy tutaj po to, aby się o tym przekonać i myślę, że spora większość już widzi pozytywne efekty.
Peace and love
Dokładnie.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ale paznokcie czymś zabezpieczone być muszą.
Z tym też się zgadzam. Ja stosuję odżywkę właśnie po to, żeby paznokcie czymś zabezpieczyć, aktualnie nie liczę, że sama odżywka zdziała cuda, ale w połączeniu z olejem już może.


Myślę, żeby zrobić sobie jakąś mieszankę olejków. Mam do dyspozycji olejek rycynowy, olejek Babydream i dwa olejki z Alterry: limonka i oliwki oraz migdały i papaja. Sądzicie, że połączenie wszystkich będzie w porządku czy np. lepiej połączyć tylko rycynę z migdałami i papają?
PannaB jest offline Zgłoś do moderatora