Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-09, 17:22   #4046
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Zielona Migotko, bardzo się cieszę, że znalazłaś świetną metodę na regenerację paznokci, jednak, proszę, nie wmawiaj nam, że jest to jedyny słuszny sposób pielęgnacji. Każda płytka jest inna i każdej z nas będą odpowiadały inne produkty.
Części osób bardzo pomogą odżywki z formaldehydem (przykładowo nie do końca słusznie demonizowana tutaj Eveline), a może być też tak, że wywołają onycholizę. U niektórych olejek z drzewa herbacianego powoduje galopujący przyrost, u innych nawet w niewielkim stężeniu przesusza płytkę. Nawet polecany przez Ciebie olej rycynowy czy arganowy mogą mieć negatywny wpływ na paznokcie. Wymieniać można długo.
Swoją metodę pielęgnacji przedstawiłaś jako jedyną prawdę objawioną, a tak naprawdę znajdzie się tu spore grono osób, które właśnie dzięki wprowadzeniu takiej zmiany w codziennej pielęgnacji, jak nanoszenie warstwy lakieru w celu ochrony, wzmocniły paznokcie.
Co do zbawiennych właściwości olejków - wszystkie trafiłyśmy tutaj po to, aby się o tym przekonać i myślę, że spora większość już widzi pozytywne efekty.
Peace and love
Dokładnie Ja noszę pomalowane paznokcie i to ciemnymi lakierami, ponieważ wtedy płytka mi się ładnie tuneluje i przyrost galopuje. To, że olejuję paznokcie i o nie dbam nie oznacza, że muszę przez to rezygnować z przyjemności jaką jest malowanie paznokci. Poza tym lubię mieć pomalowane paznokcie-dzięki temu czuję się pewniej i to nie tylko w kwestii czucia się kobietą, ale też moim zdaniem paznokcie wtedy są bardziej zabezpieczone przed urazami

PannoB-zrób dwie mieszanki Ja bym zrobiła miks Alterra limonkowa+rycyna oraz Alterra papajowa+Babydream.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora