Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-30, 19:20   #2464
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Chciałam go do kufra w zastępstwie Kryolana... Tylko nie wiem jak się sprawdza. Pewnie i tak kupię prędzej czy później
Do kufra to bierz Ja pisałam z mojej perspektywy, bo nie maluję innych. Tak to Ci się przyda na pewno.
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Nie będziesz Ja go walę dość dziarsko w dużych ilościach, nie oglądając się zbytnio Dopiero po paru nałożeniach zaczynam być bardziej precyzyjna. Ja akurat lubię takie róże, dają bardziej naturalny efekt.
A to super Przyda mi się taki róż.
Wcześniej pisałaś o fluidku Lowlights - też mam i uwielbiam
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Naprawdę? Mi w Plumful i RR brzydko. Generalnie najlepiej testować przed zakupem. Choć ostatnio naklikałam w ciemno, haha
---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Breath jest bardzo fajny. Taka jasniejsza i bardziej przybrudzona śliwką wersja Pink Cult.
---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------


Ooo wzięłaś Shade! Bardzo dobrze, będzie Pani zadowolona
---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Wszyscy tak zachwalają ten Well dressed, a ja go mam od długiego czasu i lubię najmniej ze wszystkich róży. Wypada u mnie ciepło i przeciętnie, a liczyłam na efekt chłodnego jasnego cukierkowego różu, jak w Illamasqua Katie. Choć fakt, u niektórych ładnie wygląda.

W tą akcją rabatową zaliczyli niezłą wtopę najbardziej mnie dziwi, że nie skorygowali tego po jednym dniu.

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Dziewczyny, z takich różowych róży świetny jest Peony Petal, ale to limitka była chyba.
Ja już nie chcę sobie generować różowych chciejstw Może coś z jakiejś limitowanej edycji kupię, nie wcześniej.

Miałam nie zamawiać Shade, ale nie wytrzymałam Oby nie był za bardzo podobny na oku do Black Ivy.

Chyba raz testowałam Well Dressed w Macu i był ok. Zobaczę czy mi się nie zmieniło
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
to jestem kolejna której plumful nie pasuje, tak samo syrup itp wyglądam w nich szaro buro

mam kilka produktów w których odcień jest przekombinowany także niczego już nie jestem pewna, kupując kolejną ukochaną szminkę, róż itp
Ja nie testowałam żadnej z wymienionych, czyli Russian Red, Plumful, Syrup. Muszę je kiedyś sprawdzić z ciekawości.
neath jest offline Zgłoś do moderatora