Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-31, 15:49   #3033
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Miramej patrzę że masz żel AA ostatnio go widziałam ale nie było ceny więc się pytam ile kosztuje i czy jest dobry
Kupiłam go w promocji za 18 zł, nie pamiętam jaka była cena regularna. A czy jest dobry? Mnie nie przypadł do gustu, trzymam go i używam od czasu do czasu, zresztą tutaj jest moja recenzja: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=179298

Cytat:
Napisane przez Rayne
Miramej - po obejrzeniu Twoich zbiorów stwierdzam, że miałam przynajmniej 75% z tych kosmetyków Ciekawa jestem wobec tego zapasów...
Powiedz mi, co to za szampon oczyszczający w żółtym opakowaniu - i jakie wrażenia ze stosowania? Wszystkie inne Twoje kosmetyki do włosów również mam / miałam
To szampon oczyszczający do włosów suchych i kruchych (niestety w sam raz dla mnie ), z ceramidami i aloesem, stosuję go raz w tygodniu i uważam, że jest łagodny, ale oczyszczenie czuć

Cytat:
Napisane przez kasiasiar
Miramej mogłabyś napisać jak sprawuje się maseczka clinique
Ja jestem z niej bardzo zadowolona, mam już drugą tubę. Fajnie oczyszcza, trzymam ok. 20 minut i wtedy zasycha w skorupkę, ale i tak ją lubię. Trochę wysusza, niestety Moja cera szybko się zanieczyszcza (pory ), ale po regularnym stosowaniu widzę poprawę, choć do ideału daleko.

Cytat:
Napisane przez vril
Miramej bardzo przyjemny zbior Czesc kosmetykow mialam, badz mam obecnie na stanie. Mozesz napisac cos o zelu do mycia SVR Topialyse Sensitive?
Vril, odpowiem za kilka dni, bo zaczęłam go wczoraj, kiedy skończył mi się żel Erisu (fajny, tak na marginesie )

Cytat:
Napisane przez Soft
Miramej jak Ci sie sprawuje seria Biolage??
Używam od miesiąca, szampon fajny, dobrze się pieni, nie plącze, nie obciąża, tonik bardzo mi się spodobał, naprawdę czuję, że włosy są lepiej nawilżone i co ważne, w ogóle nie obciąża, ani nie przyspiesza przetłuszczania włosów, a tego się bałam, bo dziewczyny pisały o tym na forum. A balsam - najsłabszy moim zdaniem z tej trójki, ale nie beznadziejny Po prostu, gdy go spłukuję włosy wydają mi się sztywne, szorstkie, nie lubię takiego uczucia i chyba traktuję go "po macoszemu" z tego powodu, moim zdaniem nawilża słabiej niż tonik.

Cytat:
Napisane przez meri99
Co to za duzy Lactacyd?i poprosze o opisik produktow Matrix biolage bo niemoge sie dopatrzec jakie konkretnie masz te specyfiki i oczywiscie jak sie sprawuja
To płyn ginekologiczny, tu link do KWC: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5249
Na zdjęciu kolejno są: szampon, balsam i tonik.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora