Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - z szarej mysze w ..... pomocy ..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-08-17, 13:42   #22
Blathan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

Hej. Doskonale Cię rozumiem bo ja sama też kiedyś ubierałam się tak jak Ty i też powodem mojej zmiany był facet i to z tych samych co Twoje powodów. No i u mnie też doszło znudzenie tymi swetrami i ciemnymi kolorami, więc zmieniłam się dośc radykalnie, ale w sumie nawet lepiej się czuję niż wcześniej no i mile łechce moją próżnośc zachwyt w oczach mojego faceta a także to jak oglądają się za mną inni. A co do porad dla Ciebie to troszkę trudno doradzić coś w sprawie makijażu bo za daleko są te zdjęcia robione więc nie widzę istotnych szczegółów Twojej twarzy, które są potrzebne do dobrania makijażu. Proponuje, żebyś zrobiła sobie jeszzce zbliżenia twarzy w naturalnym świetle i je tu umieściła. Ale wydaje mi się, że lepiej by Ci było w jakimś ładnym brązie na włoskach tylko jasnym, albo w ciemnym blondzie bo nie kontrastowałoby to tak bardzo z Twoimi brwiami. A fryzura?? Hm, chyba poleciłabym jakieś pazurki, które skróciłyby Twoję owalną twarz. Poszperam i prześlę Ci kilka propozycji, w których moim zdaniem byłoby Ci dobrze. Narazie pozdrawiam pa.
Blathan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując