Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-23, 21:35   #2007
nadeo
Raczkowanie
 
Avatar nadeo
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 421
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dostałam niedawno próbki EDM, ale nie mam do nich kabuki. Od razu piszę, że wiem, że jest mnóstwo wątków o pędzlach, ale o tym chyba nie było

Mam pędzel z Sephory Professionnel Bronzer Brush #44, na stronie jest napisane: „This brush blends bronzer—or any other powder makeup—flawlessly into the skin for an even, airbrushed complexion” lub opis z Wizażu: „Półokrągły, gruby pędzel do pudru brązującego, pudru, kulek, różu, pudru rozświetlającego. Ma grubą, długą rączkę zaokrągloną na końcu, która ułatwia operowanie pędzlem. Niezwykle delikatne, grube, gęste, półokrągle i grzybkowato ścięte naturalne włosie pozwala nałożyć puder bez smug, plam i nierówności. Kształt pędzla sprawia, że świetnie nadaje się on do modelowania i "rzeźbienia" rysów twarzy (zwłaszcza kości policzków), dodając makijażowi wymiaru i głębi”. Nadaje się on do minerałów? Próbowałam nic coś wyczarować i jakiś efekt jest, ale zastanawiam się nad kupnem Long Handled Kabuki albo Flat Top Brush. I nie wiem, czy będzie duża różnica, a nie jestem teraz przy kasie, więc się 30 razy zastanawiam Mam cerę trądzikową, z przebarwieniami, więc pomyślałam, że FTB będzie lepszy, bo zapewnia mocniejsze krycie. A LHK wygląda na podobny do tego z Sephory (dobrze kojarzę?).

I jak jest z włosiem? Rzeczywiście jest takie mięciutkie? Pędzel z Sephory trochę kłuje jak tak wcieram minerały (zaaplikowałam mu dziś odżywkę po myciu, zmięknie trochę), ale da się przeżyć.

„Pędzle mają dożywotnią gwarancję - jeśli pędzel się rozpadnie, robimy mu zdjęcie, wysyłamy do EDM, a oni przysyłają nowy” - czy trzeba mieć rachunek, czy po prostu się odsyła? Chcę wspólnie zakupić z Wizażankami kit i raczej nie dostanę rachunku.

Czy jeśli minerały nie przypadną mi do gustu (na razie mi nie przypadły, święcę się jak głupia po pół godzinie, ale próbuję dalej), to można Flat Topa używać do zwykłej kolorówki? Czytam sobie i widzę, że podkład w płynie świetnie się nim nakłada, a co z pudrem, różem, bronzerem?

Nie chcę po prostu wydawać niepotrzebnie pieniędzy, a wielkiej wiedzy w tym temacie nie mam. Liczę na waszą wyrozumiałość i pomoc, minerałowe wyjadaczki
nadeo jest offline Zgłoś do moderatora