Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 15:04   #3582
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Nie no nie mogę1!!! ja to naprawdę zacznę wierzyc w to, ze pokręcona jestem!!!! w większości tematów jestem zdecydowaną mniejszością!

co do depilatorów to ja właśnie mam takiego już leciwego (ale jak kupowałam to ful wypas był) philipsa! i jest super dla mnie, nie zamieniłabym go na żadne tam bajerowate. Może trochę rzęzi, ale jest baaardzo dokładny. Boleć/ bolało ze łzami na początku, a teraz jest takie szczypanko. To tak jak z brwiami! Myślę, że może firma firmą. bo lat temu z 10 to też chwalono brauny i pani w sklepie długo mnie przekonywała do tańszego o chyba pare złotych właśnie tego. mój ma system talerzowy i ładnie zgarnia () i całe trzyma włoski - nie urywa, a pęseta to zależy jak się okręci. To pamiętam, że mnie tym przekonała. Włosy sa gęstsze i twardsze jak u facetów z wiekiem. Ale po depilatorze mniej mi rosną sa słabsze, czasem wrastają wówczas pęsetą i nast. razem maszynką i jest git. łysieję raz na 3 tyg.

kupowałam siostrzenicy TZ (no nie mojej, bo ja młodziutka jestem)na gwiazdkę brauna właśnie i nieomieszkałam go wypróbować .no bez porównania!!!!! kiedyś wogóle lepsze sprzety robili, a teraz to tylko taniocha i by szybko była rotacja

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

aleście postów natrzaskały, az kanapki z majonezem na obiad jem, bo mi na gotowanie czasu brakło
atoja jest offline Zgłoś do moderatora