Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 19:22   #3594
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

no tu mnie jeszcze nie było ale już nadrabiam

Dziewczynki, co Wy takie delikatne depilatorowo ja jadę równo wszystko po kolei, od łydek po pachy (taa, wiem, już dzisiaj przeczytałam, że masochistką jestem ) czasem na wąsie kończąc; jak boli - najpierw żyletka, po 2 dniach depilator; i nie czekać aż będzie dużo do depilacji
zwykła maszynka z żyletką raz na jakiś czas dobrze robi w ramach profilaktyki przeciwwrostowej - wiem, co mówię,bo mam w tej mierze ogromne skłonności, ale tak to chyba jest po 20 latach z depilatorem

co do Pastereczki - swoją przesyłkę, choć niekompletną (nie mam pojęcia z jakiego powodu), dostałam w drugim rzucie; moje zdanie - mierzyć siły na zamiary; niesłowności bardzo nie lubię i nie dziwię się wcale, że jest ogólny nerw i większości pokrywka skacze, zwłaszcza, że sytuacja trwa już naprawdę długo; przecież nie chodzi nawet o tę kasę, tylko o zasady; w tym wypadku brak wiadomości to nie są wiadomości dobre
sorki, wylałam się..
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora