Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-26, 10:07   #1573
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

A ja dzis mam kolokwium...nie było gdzie wcisnac i dali na sobote
ostatnie w tym semestrze, na razie wszystko do przodu

One na buzi ponoć nie są rozowe. Ja mam buzie naczyniowa, rozowa (zresztą nie widzisz mojego albumu? My sie nie przyjaznimy?)
i te kulki jako przeciwwage zawsze mają inne kolorki. One fotoszopują, rozswietlaja, ale koloru nie daja.


Wiecie co, wczoraj rano jak zeszlam do garazu znalazłam kota! Małego kota, ma moze 4-6 mcy.
Bardzo mily i przytulny. Nie wiem jak wszedł.
Nie wygoniłam go na dwór bo byl mroz.
Ojciec zawiozł go odrobaczyc, odgrzybić i umyć jakby co i wrocil z nim do domu. I teraz szukamy po znajomych kto chce kocice.
U nas wojna.
Mamy 2 koty-syczą na niego jak jakieś nietoperze. Psy - naszych kotów nie ruszaja, tamtego gonia. A tamtet tez nie z psami chowany bo tylko pies podejdzie, kot się stroszy.
Ale nie mialam sumienia go pognić na mroz.
zaprosiłam Cie do znajomych żeby zobaczyć Twoją buźkę bo ja też mam naczynkową ale tylko na policzkach...reszta bez różowych odcieni, taki beż...masz podobną? bo nie wiem jaki podkład kupować, tzn chyba napewno bez różowych tonów ale jaki to dalej nie wiem, no i róż też nie wiem czy bardziej różowy czy bardziej brązowo/brzoskwiniowy mi pasuje...
Dobrze że wzięliście kotka, taki mróz teraz mam nadzieję że szybko dom znajdzie.
Powodzenia na ostatnim kolosie i gratuluje tych już zaliczonych
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej

Brrr ale mrozek dzisiaj u mnie w tej chwili jest -13stopni a o 23 w nocy było -19 to aż strach pomyśleć ile było gdzieś o 3 nad ranem.Ja chcę wiosny

Dziewczynki kupiłam wczoraj CP.Ile tabletek dziennie bierzecie? bo na ulotce jest napisane że dorośli mają brać 1 lub 2 tabletki od 2 do 3 razy na dobę więc się zastanawiam ile mam tego brać.

Muszę się zaopatrzyć w jakąś maskę regeneracyjną do włosów farbowanych .Może jakąś polecicie?
ja mam falowane włosy i stosuje teraz dolce anti age
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
Ja juz po maratonie w pracy.
Jeszcze dzisiaj na 6h i niedziela wolna, ale co z tego jak w pon na 12,5h...ehhhh, nie mysle o tym.
Naskrobałyscie jak szalone.
Temat podkladu sie przewinal widzialam i padlo Bourjois Flower Perfection...nie polecam podraznial mi oczy i uwydatnial suche skorki, mimo, że ich nie mam.
W kwestii makijazu to ja kreski kocham
Nawet w albumie mam chyba jakies zdjecia na ktorych kreski sa widoczne
Ale ja mam taki kształt oka,że bez problemu moge namalowac kreche jaka chce
Co tam jeszcze było....
A tak farbowanie...ja swoje klaki farbowalam w Wigilie i odrost juz wola o pomste do nieba, a zgladzic odrost bede mogla dopiero 9 lutego jak do mamy pojade
Jeju, czemu ja sama sobie nie umiem farby polozyc!
Moze nie tyle, że nie umiem co sie boje ,że wyjdzie w łaty

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------


Ja bralam 2xdzienie po 2.
A;le dziewczyny mi tu Vitapil polecaja wiec pewnie Vitapil kupie
współczuję pracy, odpoczywaj teraz!!
a co do farbowania to ja za 1razem też się bałam, ale nałożyłam i było ok więc teraz sama kładę tak to musiałam siostrę ściągać do mnie

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ninedin a wella koleston Cie nie interesuje?
Ja robilam i alfa 11,20 i 11,10 i kolestonem. Zobacz po kolestonie.
1,2,3-Koleston 12/1.
4-Koleston 10/16
O wiele lepiej oceniam welle od alfy, teraz z perspektywy czasu.
ja teraz mam alfe, ale szczypała mnie i śmierdzi po zmyciu, jak się koleston w tej kwesti zachowuje?
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
własnie tez sie czasem zastanawiam jak dlugo bede trzymac sie jasnego blondu
Czasem korci mnie powrot do naturalnych ale wiem,że to jeszcze nie teraz.
Bardzo szybko zatęskniłabym do jasniutkich i dlugich włosow a to nie tak hop siup zrobic z ciemnych jasne

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------


Nie, nigdy nie robilam profesjonalnymi
Kiedys czailam sie na Alfe 11,11 i to na 9% oksy, bo moze by pocigneła mi odrost ale jak zwykle kupilam Palette
ja naturlek nie chce bo są buro mysio średnioblondowe
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora