Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-20, 10:35   #69
kasiek_771
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 34
Dot.: Zawodowy kurs stylizacji paznokci w New Nails

A ja bylam na zawodowym kursie 120h w New Nails w czerwcu ubiegłego roku. Było sporo dziewczyn, a mimo to w grupie byłysmy tylko dwie. Praktyki jest bardzo sporo, w sumie od pierwszego dnia ćwiczyłyśmy przez całe dwa tyg, a teoria była omawiana w trakcie. Owszem instrukrorki piją kawę, rozmawiają, wychodzą na papierosa jak to ktoś wyżej napisał, ale wtedy jak i my mamy przerwę. Ja mialam ustalone godziny od 8 do 20 (na własne życzenie) i były tylko dwie krótkie przerwy. Jeśli chodzi o ćwiczenia to bardzo dużo się nauczyłam. Wcześniej miałam jednodniowy kurs stylizacji paznokci żelem w Maestri i nawet się nie dowiedziałam co to jest krzywa C, linia włosa, czy punkt stresu W New Nails pracuje się na ich markowych produktach. Nie są złe. Egzaminy są trudne i naprawdę jest dużo nauki z teorii. Moim zdaniem warto, jak ktoś jest z okolicy. Ja jestem z okolic Gdańska i teraz wiem, że jak będę chciała robić jeszcze jakiś kurs, to będę szukać w okolicy.
kasiek_771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując