Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - REDUCE 15 mg :):)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-16, 11:34   #26
ewelinka4141
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Solne Miasto :)
Wiadomości: 46
GG do ewelinka4141
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Dokładnie, ja tez sie nie zgadzam. Wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem. I tak jak kolezanka wyzej napisała, ze jesli sie bierze rozsadnie i obserwuje samą siebie to mozna uniknąć tego co złe. I oczywiscie lek pomaga przestawic sie na mniejsze porcje jedzenia, co wielu osobom ulatwia zycie. Ja od dwoch dni nie biore tabletek, trzymam diete 1200 kcal i spadam na wadze. tabletki pomogly mi ograniczyc chec na jedzenie, zmniejszyc porcje, obkurczyc zołądek. Przedtem zjadałam w granicach 3000 kcal, teraz wystarcza mi 1200. Odzywiam sie zdrowiej, nie jem fast foodów, słodyczy, białego pieczywa, nie pije alkoholu bo to tez tuczy. Robie to przede wszystkim dla siebie, swojego zdrowia, ale tez dla mojej rodziny. Człowiek który czuje sie dobrze w swoim ciele, ma wiecej checi do zycia, lepszy humor. I ja nie dąże do jakiejs niewiadomo szczupłej sylwetki i nie chce wazyc 50 kg, chociaż to była by waga w sam raz dopasowana do mojego wzrostu. Ale nie stawiam sobie takiego celu, bo wiem ze bym sie bardzo zniszczyła. Moim celem jest 75 kg, waga jak sprzed urodzenia dziecka, bo wtedy sie sobie podobałam, czułam sie dobrze. Nie byłam gruba za to miałam fajne kobiece kształty. Wiec prosze jesli ci sie nie podoba sposob w jaki pomagamy sobie dojsc do wymarzonej wagi to nie udzielaj sie w tym temacie i zatrzymaj swoje racje dla siebie. Pozdrawiam
ewelinka4141 jest offline Zgłoś do moderatora