Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drogie podklady ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 19:22   #496
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki, mam pytanie do wysokopólkowopodkładowych maniaczek!

Zdecydowałam się na zakup podkładu między 100 - 200 zł. Moja cera jest bardzo wrażliwa, szybko się przetłuszcza ale pod spodem jest przesuszona i mało elastyczna. Na noc używam kwasów(effaclar) a na dzień o tej porze roku kremu Oilatum, który świetnie służy moeje cerze choć pozostawia tłustą warstewke. poszukuję podkłądu który nie przesuszy, będzie zawierał fitry przeciwsłoneczne i nie będzie powodował przetłuszczania skóry. zależy mi na czymś lekkim, chyba że istnieje cudo o wyskoim kryciu przy równoczesnej lekkości i niewidoczności . Dla porównania - apteczny Unifiance LRP jest świetie kryjący ale dla mnie to efekt maski a nie photoshopa. Do czego zmierzam - zastanawiałam się nad podkładami Clinique - dostałam w Sephorze Superbalanced do przetestowania, ale nie jestem przekonana- początkowo cera jest promienna, ale szybko się przetłuszcza.. Zależy mi na podkładach które nie szkodzą cerze. Im delikatniejszy skład tym lepiej. Co polecacie Wizażanki z trudną wrażliwą cerą? Czy zwracacie uwage na delikatnosć i skłąd podczas zakupu podkładu?
pozdrawiam
Wydaje mi się, że musisz udać się do perfumerii po próbki i próbować próbować Każdy lubi co innego i każdemu pasuje coś innego. Mam podobną cere do twojej, przetłuszczającą się ale jedna odwodnioną.
Moim KWC jest Mat Lumiere (za piękny efekt Photoshopa) ale dużo osób narzeka że ich zapycha.
Z lekkich ale trwałych wypróbuj może Superfit Clinique i Teint Idole Ultra Lancoma. Ael tak jak mówię są skrajne opinie na temat podkładów.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując