Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lidl - zakupy kosmetyczne
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 21:50   #256
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Byłam z rana w Lidlu kupiłam masło do ciała czekoladowe,
Ja też
Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
dwie pomadki Cien - grejpfrutową i z SPF 20.
Też kupiłam grejpfruta i miód i wanilia Bardzo fajne są, i urzekły mnie opakowania, że jednym ruchem otwierasz i zamykasz .
Cytat:
Czaiłam się jeszcze na to masło czekoladowe Cien, ale zaniechałam, trochę przeraziła mnie cena.
Jutro po nie wracam, będzie stało do póki nie zużyję dwóch Joanny, jednego Farmony i Sephory
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ale to jest naprawde spore opakowanie - 400 g, to 2 x więcej niż zazwyczaj a i jakościowo jest super, na zimowego suchara- marzenie
Oczywiscie porobiłam zapasy aloesa, ale tak zachwalacie czekoladkę że chyba sie też skuszę
Dokładnie, to jest 400 ml, więc nie wychodzi tak źle. Plus fajne opakowanie, które później można wykorzystać.

Czekolada świetna Pachnie gorzką czekoladą, ma treściwą konsystencję, ale nie trzeba się strasznie gimnastykować, żeby rozsmarować, zostawia fajną warstewkę no i w ogóle wiecie Cóż może napisać balsamo-do-ciała-holiczka

U mnie o 16 już były pustki okrutne, z serii oliwkowej zostały tylko kremy do twarzy (nabyłam) i żele pod prysznic, z Suhadą bylo nieco lepiej, ale też tylko po kilka rzeczy z każdego rodzaju.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując