Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-04, 10:20   #810
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A co takiego cudownego robi ten plyn?
Powiem Ci że nie do końca wiedziałam co to jest. Dostałam 2 duże próbki przy zamówieniu z Mizona z ebay. Ogólnie to cere mam niezłą ale co jakiś czas wyskakuje mi nieprzyjaciel większy lub mniejszy. wiem że nie powinnam ale zawsze coś zaczynam skubać , wyciskać. Potewm trudno mi nałożyć makijaż.... Więc na krostke ( nawet świeżą, sączącą) nakładasz odrobine serum. Szybko się wchłania, tamuje i wysusza wysięk )jakoś tak pokrywa że prawie od razu super się na to aplikuje bb krem. Do tego krostki goją się w ekspresowym tempie, nie tworzą się czerwone duże krostki, i nie infekują się wtórnie, nie wiem co w tym serum jest ale na mnie działa. Próbka starcza na bardzo długo, bo tylko kropelke kładziesz ale jakby Evek kupowała coś na GM to skusiłabym się na pełen wymiar. Jeśli nawet nie to i tak po skończeniu próbek pewnie zamówie pełen wymiar na ebay akurat z BB Hannavi który uwielbiam

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
tak w temacie mizona - to peeling jabłkowy jest genialny!!
Też mam zamówiony u Zygmusia ale ciągle jeszcze czekam. Miałam małą próbke i spodobał mi się .
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując