Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-13, 07:09   #973
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

ejjj no ... bo bede musiała kupić ta kakaowa isanę ro rączek...

A co do tego dużego z granatem, wzięłam. I tak, jakoś w głwoie myślałam, ze będzie masłem jak limitka Isany z orzechem włoskim i mlekiem (cudowne było) więc otworzywszy zrobiłam "hmmm - wodniste". Potem doczytałam, ze te duże to KREMY. Wszystko fajnie, tylko dlaczego to się tak ciężko wsmarowuje?! Wam też zostają takie białe, ciężko wchłaniające się smugi na ciele? Smaruje, smaruje i ni huhu ...
Pachnie fajnie, ale jestem chora więc nie wiem czy utrzymuje się w zasadzie. Skóra może i miększa, gładsza niż bez niczego, ale chyba nie jakoś mega hiper nawilżona...

Za to mam takie do ciała, małe czerwone z mocznikiem. Jak krem do rąk Isany, tylko w pudełeczku i to jest gęściuch, na stopy daję... to jest to. Czuję, że nakładam coś treściwego. A to masło Isany limitowane z orzechem to był kosmetyk dla mnie. Chyba wolę takie gęste masełka niż kremy.
No może gdyby to z granatem lepiej jakoś się wsmarowywało.. Zużyć jakoś zużyję (kupilam tez kakao) ale sama nie wiem..
Kusił mnie ten granat, ale zrobiłam risercz i Ty Mgiełciu potwierdzasz moje wątpliwości Jednak sobie odpuszczę.

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Bry wieczór

oj jak dawno mnie nie było....
czasu nie mam.....
przypominam tylko moje pazurki, bo kurka za dużo zdjęć już mam
zdjęcia różne, nie pamiętam lakierów

a ostatnie to moje nabytki, znów w tk maxx nie było color clubów nie lubią mnie
a do tego na nowo śnieg pada podwójna tragedia....
Te miętowe są mru

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Troszku spiłowałam i zmyłam, więc dołączam foto do dokumentacji z napisem "pokażcie pazurki naturalne" Gołe wyglądają oczywiście inaczej niż pomalowane, ale daję i takie raz w miesiącu, bo w porównaniu z tym, co było w październiku, to ho ho ho LINK do foto
Zgadzam się z Amelką. Jak dla mnie nadal są za długie. Mam wrażenie, że z długości niewiele zeszłaś, tylko dopracowałaś kształt. W tej długości widzę Cię w migdałkach.

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
spam paznokciowy zrobiony tosterem
To błękit czy seledyn? Zdjęcie niewyraźne, ale fajnie wyglądają.

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to dalej tak samo długie

Pokazuję Date in Midnight: granat z szimerkiem niebieskim.
O właśnie tak

Ładny, ale wolałabym osobiście, żeby drobinki były bardziej widoczne. Byłby bardziej mroczny
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora