Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-13, 08:35   #979
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
rozumiem, ale szczerze jakoś nie kusiły mnie kremy z Alterry, za to o Isanie wiele dobrego słyszałam a co do kremu z masłem shea i kakao.. pięknie pachnie i zapach jak się długo utrzymuje no i nawilża fajnie
Ja mam jeden alterrowy (granat) i jakoś zużyć nie mogę... a to malutka tubka, mniejsza od isanowych. Ani zapach nie zachęca - w odróżnieniu od granatowej serii do włosów - ani działanie. Nie wiem co to to ma być... :/



Dziewczyny mam pytanie. Wczoraj mnie babcia zastrzeliła, pytała co to może być: do brwi, ale nie kredka, nie cienie, tylko coś z aplikatorem/pałeczką...? Po długiej dyskusji stwierdziła, że to może było coś podobnego jak aplikator w błyszczykach, raczej nie szczoteczka taka jak w tuszach. Może jakiś żel, wosk? Ale na pewno przyciemniało lekko brwi. Generalnie widziała to w TV w jakimś programie o makijażu. Firmy niet, nawet półki cenowej niet. Nie mam pomysłu co to i jak w ogóle szukać...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora