Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry UV a makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-25, 22:07   #3156
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Konsultacja z lekarzem w kwestii filtrów i pudrów zawierających talk bądź mikę!

Cytat:
Napisane przez Surmina Pokaż wiadomość
Jak wiele z Was jestem filtromaniaczką Czytając Wasze posty dowiedziałam się, iż stosowanie na filtr pudru z talkiem bądź miką rzekomo osłabia jego działanie.
I cóż postanowiłam zasięgnąć porady fachowaca (dr. Waldemar Jankowiak, swego czasu udzielająy odpowiedzi na forum "Medycyna estetyczna")

A teraz konkluzja - zgodnie z tym co usłyszałam, nic takiego się nie dzieje, aby słabło działanie filtru, jeśli po 15 minutach zastosujemy na niego puder lub podkład zawierający np. talk.
Pan Jankowiak szczegółowo wytłumaczył mi działanie filtrów i chemicznych i mineralnych i absolutnie nie kazał się nie przejmować, składem podkładu lub pudru użwanego na filtr.

Ja zaufałam!

Pozdrawiam
Ja swego czasu ufałam lekarzom, którzy zapisując mi Skinoren i Elocom - twierdzili, ze filtry nie sa potrzebne przy stosowaniu tych preparatów...

Nie podważając autorytetów lekarzy - uważam, ze konsultacja u jednego lekarza...to zbyt mało...w koncu lekarz - też człowiek

Ufam Pani Basi Kwiatkowskiej - tym bardziej, że jest biotechnologiem
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora