Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-11, 20:54   #794
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Nie, no właśnie dzisiaj i dlatego się zastanawiam, bo zwykle paczki biorą rano na dostarczenie tego samego dnia, prawda? Bo tak to co, paczka wydana i będzie nocowała w samochodzie dostawczym ? :|
Mnie się kiedyś zdarzyło, że ok. 20 do paczkomatu dołożyli. Miałam 3 paczki. Dwie weszły rano, a jedną wrzucił dopiero wieczorem.

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Never, gratulacje również się chętnie dowiem o co chodzi

Martusia, jestem pełna podziwu że potrafisz chodzić w takich butach, ja bym się zabiła, mimo że czółenka na wysokim obcasie to luzik

Corri, kurtka spoko, ale co tam kurtka, toż na nogi się na tym zdjęciu bardziej patrzyłam niż na kurtkę


A teraz się chwalę (bo się chyba nie chwaliłam...)! Kupiłam sobie idealne spodnie garniturowe/w kant. WRESZCIEEEEE!!!! wało mi się rzecz nie do zrobienia, a tu proszę, udało się. Miałam je dziś na sobie i są bardzo wygodne, nie wypychają się itdZnaleźć na mnie spodnie, które będą przylegały, ale nie będą mocno dopasowane i takie, które będą miały dobrą długość to wyda. W tym samym sklepie kupiłam też dwie sukienki, ale jedną wymienię na coś innego (najprawdopodobniej na drugie takie same spodnie), bo jednak nie wyglądam w niej korzystnie.
Za zakupy Rzadko mi się udaje takie znaleźć, ale jak już, to po dwie pary biorę
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora