Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienie, palety cieni
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-17, 19:54   #1443
oliwww
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 9
Dot.: Palety cieni - palety do makijażu

Cytat:
Napisane przez iwace Pokaż wiadomość
Właściwie straciłam już nadzieję (po przekopaniu całego internetu), że znajdę paletę, która spełniałaby wszystkie moje dziwne wymagania, ale może zdarzy się cud i coś mi polecicie

Szukam palety:
- dobrej jakościowo, z porządnie napigmentowanymi cieniami,
- poręcznej, niezbyt dużej (więc odpada komponowanie samemu np. w MAC, bo te cienie są wielkie jak dla mnie),
- obowiązkowo mają być: matowy beż, matowa czerń, matowy szaro-brązowy, matowe brązy w różnych odcieniach i kilka cieni błyszczących, też w odcieniach beżowo-brązowych

Cena nie gra roli, może być coś z zagranicy.

Dla przykładu, kolorystycznie przemawia do mnie ta paleta: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...w-palette.html

Ale jednak to nie ta jakość cieni, której szukam+jest trochę spora. A wolałabym w sumie (idąc na kompromis) dwie malutkie paletki spełniające moje wymagania niż jedną taką dużą (sporo podróżuję).



Inna sprawa - znacie cienie prasowane, które dawałyby naprawdę mocny, brokatowy efekt? Coś na poziomie pigmentów z Inglota (które niestety są sypkie, a sama nie chcę ich prasować, bo słyszałam, że to im sporo blasku odbiera)

Jeśli chodzi o paletki - Bikor ma ładnie skomponowane, napigmentowane quady. Tylko trzeba się liczyć z ceną - jedna paletka to koszt około 100 złotych.

Zaś co do cieni - próbowałaś może folie? Te ze Stila ładnie wyglądają, ale genialnym i dużo tańszym zamiennikiem są te z Make Up Revolution. Bardzo często są na promocjach, więc to koszt rzędu 20 złotych. Kupuje się je w zestawie z płynem i małą paletką do mieszania, więc łatwo uzyskać efekt tafli. Ale jeżeli chodzi Ci o typowy brokatowy efekt - OPV pressed glitter może?
oliwww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując