Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienie, palety cieni
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-18, 15:06   #1448
asos_
Zakorzenienie
 
Avatar asos_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 606
Dot.: Palety cieni - palety do makijażu

Cytat:
Napisane przez iwace Pokaż wiadomość
Dzięki za propozycje

Myślałam o Natural Eyes, ale brakuje mi tam czarnego matu jednak. Chyba, że wzięłabym ją do kompletu z którąś Naked Basics.
A jak z pigmentacją? Słyszałam średnie opinie dot. pigmentacji cieni z Too Faced.
dla mnie pigmentacja kiepska, miałam tą paletkę.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez iwace Pokaż wiadomość
Właściwie straciłam już nadzieję (po przekopaniu całego internetu), że znajdę paletę, która spełniałaby wszystkie moje dziwne wymagania, ale może zdarzy się cud i coś mi polecicie

Szukam palety:
- dobrej jakościowo, z porządnie napigmentowanymi cieniami,
- poręcznej, niezbyt dużej (więc odpada komponowanie samemu np. w MAC, bo te cienie są wielkie jak dla mnie),
- obowiązkowo mają być: matowy beż, matowa czerń, matowy szaro-brązowy, matowe brązy w różnych odcieniach i kilka cieni błyszczących, też w odcieniach beżowo-brązowych

Cena nie gra roli, może być coś z zagranicy.

Dla przykładu, kolorystycznie przemawia do mnie ta paleta: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...w-palette.html

Ale jednak to nie ta jakość cieni, której szukam+jest trochę spora. A wolałabym w sumie (idąc na kompromis) dwie malutkie paletki spełniające moje wymagania niż jedną taką dużą (sporo podróżuję).



Inna sprawa - znacie cienie prasowane, które dawałyby naprawdę mocny, brokatowy efekt? Coś na poziomie pigmentów z Inglota (które niestety są sypkie, a sama nie chcę ich prasować, bo słyszałam, że to im sporo blasku odbiera)
http://www.temptalia.com/product/ana...ette-by-mario/
brakuje matowego beżu ale ten polecam kupić większy osobno, genialna jakość cieni
__________________
Ubrania i kosmetyki
asos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując