Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry UV a makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-11, 19:02   #4547
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez pikpok Pokaż wiadomość
Tu mnie nie było jeszcze Zdecydowałam sie odezwać mimo że mi brakuje jeszcze ok.20 postów do skończenia tego watku(wierzcie to był cos czytac ok.120 str..), z góry przepraszam że atakuje przed ukończeniem ale głowa mi pada a musze wiedzieć... Mam już filtr chyba mnie zapchał jakiś czas temu(...) dotarła do mnie paczuszka z apteki i przyjechała sobie Hauschka- puder jedwabny do ciała, spełnia w pełni moje oczekiwania, chociaż nie mam porównania z innymi matującymi pudrami. Po zhauschkowaniu twarzy twarz mi sie juz nie świeci,chociaż jest lekko pobielona i tutaj odkryłam że czegos mi brakuje...Bo..:twarz mam pobielona troszku na córke młynarza a efekt ten jest podkreślony przez moje podkrążone oczy(tak mam niestety naturalnie),widać moje przebarwienia i nierówny koloryt twarzy i nie chce być taka biała, a prawda jest taka że hauschka zupełnie nie kryje tylko matuje. I moje pytanie, bo ja się zupełnie nie znam na tych wszystkich pudrach itd.ja tego w życiu do ręki nie brałam widziałam powiedzmy tak jak się widzi małpe w zoo przez krate ale żebym miała odrazu z tym doczynienia..Przepraszam za chaos w poście ale mi czerep juz nawala..Yhh.Moje pytanie brzmi co mi najlepiej zakryje przebarwienia i wory pod oczami i ewentualnie (żeby było dwa w jednym jak sie da)da jakiś ciemniejszy kolorek od tej białej hauschki?i co to sa meteoryty?i czy puder brąujący kryje?...Przepraszam od samiuskiej 5.30 jestem na chodzie i możliwe że mi czerep pada..
No i ja się pytam -czy można jakiś podkład z pudru mineralnego- np.vichy?

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Ciężkość polega na tym, że
a) to w końcu kolejna warstwa, więc nakładamy bazę - 15 minut - filtr - 15 minut - tapeta, aczkolwiek jak ktoś już się zdecydował, to chwalił sobie lepszą wchłanialność filtra
b) niektórych silikony zatykają, ale jak wiadomo, to sprawa indywidualna
Jak spróbujesz - koniecznie napisz jak wyszło!
Odezwę się- dziś przeprowadziłam próbę -filtr + puder mineralny-na początku było strasznie -krajobraz księżycowy normalnie, pory wielkości kraterów, ale potem już całkiem nieźle to zaczęło wyglądać.Kolor ok, buzia gładka.Jutro dokładam satynową bazę dermiki
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora