Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poczta polska - zagubiony list, sledzenie przesylki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-13, 20:05   #27
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Poczta polska - zagubiony list, sledzenie przesylki

Cytat:
Napisane przez sabonka Pokaż wiadomość
a ja mam taki problem - kupiłam pare rzeczy na allegro od pewnej osoby i wzięłam list polecony ekonomiczny bo nie zalezalo mi az tak na szybkiej przesyłce. Czy listy polecone ekonomiczne mozna sledzic w nowej usłudze wprowadzonej przez Pocztę Polską? Gdy wpisuje numer podany przez sprzedawcę to wychodzi mi komunikat " brak przesyłki o podanym identyfikatorze" i teraz mam problem czy nie mozna sledzic takowych przesyłek czy mi sprzedawca coś sciemnia? napisal mi ze list wyslal 03.02 a wciaz go nie otrzymalam, w dodatku sprzedawca ma kilka negatywnych komentarzy wlasnie w związku z problemem z dostarczeniem przesyłki.. pozdrawiam
Każdy list polecony ma indywidualny nr, czy priorytetowy czy ekonomiczny, więc moim zdaniem powinnaś móc śledzić los przesyłki.
Dla pewności zadzwoń na pocztę i zapytaj o to. Z ciekawości, jeśli nie zapomnę podpytam jutro listonosza o to.
Kolejna sprawa, to to, że nawet list ekonomiczny w ciągu 10 dni powinien przyjść do ciebie. U mnie zwykle przesyłka priorytetowa dociera w ciągu 2 dni roboczych, ekonomiczna w ciągu 3, max 4. Sporo zamawiam przez net, więc mam spore doświadczenia z pocztą i nie spotkałam się z listem poleconym czy paczką, które szłyby tak długo.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując