Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Kompulsywne życie - codzienność zaburzeń odżywiania"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-05, 12:42   #1513
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: "Kompulsywne życie - codzienność zaburzeń odżywiania"

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Ło kochana moja to nieźle pracujesz! Brawo
No u mnie lipa zwłaszcza, że mam @ strasznie obfitą więc nie mam jak... muszę czekać do końca.
Nie nie napad, raczej ... nie wiem sama, nie zależy mi chodź już wczoraj w nocy się bałam, że mam zawał Ucisk w dołku, mdłości i gorąc rozlewający się po klatce piersiowej Ale nie wiem czy to objawy fizyczne czy wiesz psychiczne : // Bo przy wychodzeniu z nerwicy też takie "ataki" bywają
Kochana trzymaj się i nie dopuszczaj do siebie złych myśli!!! Będzie dobrze. Pamiętasz jaki mamy cel? Jesli nie to go sobie przypomnij, damy radę, musimy. Kto o nas zawalczy jak nie my same?

Rozumiem, że nerwica daje o sobie znać ale nie dawaj się..! Walcz z tym i przegoń tą wstrętną chorobę. Pamiętaj, że masz TŻa, masz forum, masz mnie, masz wokół siebie dużo życzliwych ludzi, czasamiw ystarczy tylko dobrze się rozejrzeć. Rozumiem że okres ale pamiętaj, że na TE dolegliwości najlepszy jest ruch, nie musisz od razu skakać czy biegać, wystarczy spacer, czy nawet jakieś ćwiczenia rozluźniające, streching.

Będzie dobrze? BĘDZIE!
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując