Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ryanair - Bagaż - Pomocy!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 14:21   #16
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
ferguusson dziekuje bardzo za odp to tej torebki duzej chyba jednak nie wezme bo jak ja potem wepchne do podrecznego
prosze bardzo.. Nie wiem na ile lecisz.. ale jesli na dłuzej i chcesz zapakować wiecej rzeczy-pomyśl nad wybraniem innych linii. Moze bilet bedzie droższy nieco-ale bez tych restrykcji, i w zasadzie mozesz miec wiecej bagażu wagowo. Zobacz:
Ryanair: 15kg głownego +10kg podrecznego i żadnych dodatkowych torebek itp. Główny jest ważony wiec zazwyczaj(zależy od osoby ) trzeba zapłacic za nadbagaż(ale zależy, ja zawsze mam i tylko raz placiłam, po przekroczyłam o 4,5 kg. Do 2kg najczęściej przymykają oko na dobra sprawe jesli Twoja walizka(na głowny) mieści sie limicie wymiarowym-to po spakowaniu 15 kg zostaje w niej jeszcze miejsce-co jest ewidentna strata. Co wiecej do podrecznego(w wymiarach podanych wczesniej)ciezko zapakowac 10kg..zatem w głównym masz jeszcze miejsce którego nie możesz wykorzystać a podręczny jest za mały by zmieścic 10kg.
Dla porównania Aerlingus: 20kg głównego i 5kg podręcznego(ale i tak moze być wiecej, ile zmieścisz) do tego MOŻNA mieć torebke(moja zazwyczaj jest gigantyczna ), laptopa i torby z zakupami lotniskowymi. Słowem-możesz wziazc wiecej bagażu a do tego dodatkowe przedmioty, torby....


1:0 dla Aerlingusa.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując