Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-16, 16:27   #4327
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Taaa... u mnie też kolejny akademicki rozpoczęty, stypendium znowu spływa... i wypływa równie szybko lecą do mnie Joppa, EGM, EDM, za chwilę zamawiam Lumiere u Faa... oprócz tego kozaki kupione, szykuję się na nowy płaszcz (dziwnym trafem co roku ten z poprzedniego sezonu przestaje mi się podobać ) i dżinsy jakieś jedne.

A Ty zamiast nam tu opisywać, to w myśl nowej zasady plotkowego wklejaj foty zdobyczy


Hexx moim skromnym zdaniem świetnie wyglądasz w pofalowanych włosach BEZ grzywki. Gdzieś krąży mi też myśl, że mogłabyś wyglądać świetnie w krótkich, postrzępionych włosach takich na szybko układanych palcami na żelu / wosku


A w ogóle to się załamałam. Obiecałam znajomym na parapetówkę małe, zielone dywaniki do sypialni (tak żeby po obu stronach łóżka mogli położyć) - szukam i żadnych sensownych w rozsądnej cenie nie widzę fajnie żeby były większe niż pół metra kwadratowego nie "byle-jakie" i koniecznie zielone, bo sypialnia biała z zielonymi dodatkami. Widziała ktoraś gdzieś takie? Za dwa mogę zapłacić w porywach 100 zł.


edit: Selene prawdopodobnie teraz leży na stole... myślę i trzymam kciuki.
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
właśnie dobrałam się do paczuszki


podzielam wizję Viol, krótka, drapieżna to byłoby to - w sam raz dla czarownicy

poszłam szukać kurtki a wróciłam z dwiema bluzkami koszulowymi i kamizelo-tuniką w warkocze

Bawilam sie na rossnecie Wirtualnym stylista i cos takiego mi sie spodobalo tylko zdjecie mialam nie bardzo pasujace....
Zupelnie krortkich nie chce bo juz mialam a na zime to nie bardzo bo ja sie z czapkami nie lubie

W zalaczniku tez moj plaszczykowy nabytek
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora