Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jakie jeansy wyszczuplaja??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-10, 15:39   #6
Ogólnie Zły Leśny Potffór
Raczkowanie
 
Avatar Ogólnie Zły Leśny Potffór
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ];p
Wiadomości: 81
Dot.: jakie jeansy wyszczuplaja??

Oj dziewczyny, dziewczyny! Widzę, że muszę wkroczyć do akcji, bo coś kulawo wychodzi Wam to doradzanie (bez obrazy):

1. Jeśli chcesz wyszczuplić uda, to nie wybieraj dżinsów przecieranych - zwłaszcza, jeśli przetarcia są bardzo kontrastowe i przebiegają idealnie po środku uda!!! Tak to już zostało urządzone na tym świecie, że wydje nam się, iż to,co jest jaśniejsze, jest większe i znajduje się bliżej (stąd triki makijażystów z podkreślaniem np. zbyt głęboko osadzonych oczu jasnymi cieniami). Dlatego najlepsze są spodnie "nieprzecierane", najlepiej w ciemniejszym kolorze!
2. Na pewno niekrzystne są spodnie szerokie - zwłaszcza uwielbiane przez wszystkie nastolatki dzwony...grrr! Nigdy więcej tych paskudnych spodni! Jeśli je macie w szafie, tonajlepiej już nigdy ich nie zakładajcie! Pomijając fakt, że są już niemodne, to dodatkwo zniekształcają sylwetkę! Uwierzcie mi! Wszędzie o tym trobią, a na wybiegach już drugi sezon świętują tylko i wyłącznie rurki! Szkoda tylko, że większośc sprzedawców nei zwraca na to uwagi... dziewczyn też... Trudno! Ja się przekonałam na własnej skórze, że rurki wyszczuplają. Ale jeśli źle się w takich spodniach czujecie, albo masz jakieś zastrzeżenia do swojej figury, to zawsze zostają spodnie o prostych nogawkach! Jeśli chodzi o zakupy, to polecam CUBUSa - rewelacja za przystępną cenę! Mówie wam - wszyscy się mną zachywcali w super extra rurkach obcisłcyh rurkach - w połączeniuz obcasami miałam mega długie nogi (a mam tylko 166 cm wzrostu!).
3. Jeśli chcesz wyglądać szczuplej(i jednocześnie masz zastrzeżenia do swoich ud), to kupuj spodnie tak ciut luźniejsze - wszystkim będzie się wydawało, że schudłaś (też sprawdzałam - to działa!). Poza tym obściskające tyłek biodrówki z których wylewają się "boczki" nie wyglądają apetycznie, a w takim zestawie nawet bardzo szczupła dziewczyna wygląda nieciekawie!

To były moje 3 złote zasady dobierania odpowiednich dżinsów. Mam nadzieję, ze któras z Was z nich skorzysta i będzie zadowolona! Miłych zakupów!
Ogólnie Zły Leśny Potffór jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując