Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalne produkty przeciwzmarszczkowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-01, 15:50   #57
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Naturalne produkty przeciwzmarszczkowe

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Najprostsze serum z wit. C (przepis wędruje po wizażu)

hydrolat/woda dest. 7ml
wit.C 2ml
wit.E 3 kropelki
alkohol 3 kropelki (można zrezygnować ale pozwala lepiej i głębiej wniknąć)


Filtry super sprawa, ale mnie nie kochają niestety (i to jest niestety lub stety jedyny kosmetyk, którego moja skóra nie toleruje)

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Jeszcze dodam, że wg mnie jest sens dzielenia sie przepisami, reakcją skóry i co stosuję. Mnie to bardzo pomogło, bo od czegoś trzeba zacząć (jakiś punkt wyjścia do stworzenia kosmetyku dla siebie). Na początku, biegałam po całym Wizażu, czytałam i czytałam i zbierałam opinie, pózniej zrobiłam plan co chcę osiągnąć i co mogę i zaczęłam testowania. Brałam proste receptury ze sklepów (ale jednak najwięcej od wizażanek, za co im dziękuję ) i modyfikowałam je na potrzeby moje. (dobrze jest tez podać jaką się ma skórę, wtedy prościej pewne rzeczy wykluczyć lub dopisać do listy)
A co Ci "robia" filtry? Duzo osob narzeka na filtry,nie wiedziec czemu. Ja filtromaniaczka jestem umiarkowana. W miare wzgledny krem z filtrem juz znalazlam, ale do idealu mu daleko;d

Oczywiscie,ze jest sens,ale jedynie orientacyjny i tak jak napisalas jako punkt wyjsciowy do dalszych dzialan.A nie jako sciagawka wprost. Wiele dziewczyn szczegolnie da sie to zauwazyc w watku na BU sa zaskoczone,ze w takiej formie w jakiej dzialaja na inne osoby na nich niekoniecznie i zaraz zarzucaja nieskutecznosc produktu i rezygnuja z ich stosowania,spisujac go na straty. A tu tak jak napisalas trzeba do siebie indywidualnie podpasowac i modyfikowac . Ja sama tak robilam na poczatku, zanim dobrze nie poznalam potrzeb i to za czym przepada moja skora;d
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując