Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki firmy IWOSTIN. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-09, 22:01   #301
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki firmy IWOSTIN. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Chyba przejdę się po aptekach w celu wyżulenia próbek A nakładasz te kremy tylko na miejsca czerwone? U mnie sprawa z naczynkami wygląda tak, że to niekoniecznie muszą być popękane naczynka. Je byłoby widać gołym okiem, te pajączki, a ja mam tylko wielkie rumieńce na całe poliki, tylko w zagłębieniu policzka (pod kościami policzkowymi) mam białe. Czy to może być atopowe, a nie problem z naczynkami?
Mi ta czerwoność nie przeszkdza, mam ją praktycznie od urodzenia, nie muszę się podkładować, pudrować i różować Ale jeśli byłyby to naczynka, to trzeba by je podleczyć, żeby potem nie mieć problemów będąc starszym, koło 50 (podobno wtedy może pojawić się trądzik różowaty po naczynkach).
A dermatolog to mi nic nie powiedział na ich temat, ot - że to dowód na to, iż zdrowa jestem
Mi kwas glikolowy i retionoidy "zaorały" naczynka, ale nie mam pajączków tylko buraka na całej twarzy (widać płytko unaczynniona cera), wiec smaruje, a raczej smarowałam na całą twarz i musze trzyznać że jak nie używałam antytrądzikowców to kremy ładnie działały. Teraz już ich nie używam bo za ciepło i przerzuciłam sie na inne kosmetyki
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując