Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalissa (d. Naturalis) - sklep z surowcami i półproduktami kosmetycznymi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-23, 21:58   #734
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171
Dot.: NATURALIS - sklep z surowcami i półproduktami kosmetycznymi

Cytat:
Napisane przez lieselotte Pokaż wiadomość
Spróbuj patyczkiem kosmetycznym
A ja wyrwałam z niej ta szklana rurkę (trzymam w butelce mieszankę HA + ceramidy + nawilżacz, wiec wylewam odpowiednia ilość na łapkę i mieszam z olejkiem - dozownik mi niepotrzebny )
Poza tym - polecam zestawy sprzętu do czyszczenia buteleczek dziecięcych małe zgrabne szczoteczki dają rade ;]

Wiesz, nie wiem czy frakcja sojowa jest dobra na mroz - ale dla mnie jest bombowe jesli chodzi o skore skłonną do zapychania / przetłuszczania się. I czuje ze mam coś na skórze, co chroni ja przez cały dzień - poki co mi wystarcza, nie wiem jak w zimie będzie.
I polecam olejek konopny - jestem z niego bardzo zadowolona - nie zapycha nic a nic ;] możesz do kremiku dodać, jak już znajdziesz coś bardziej natłuszczającego

Zupełnie poza wątkiem naturalisowym, ale również dotyczącym naturalnej pielęgnacji - mnie bardzo kusi krem nawilżający EDM. http://alledrogeria.pl/product.php?id_product=249] Chwilowo zostawilam te zakupy na mikołaja..albo gwiazdkę ;P Nie ma Shea, ma bardzo chwalone maslo
cupuacu, ktore tez oczywiscie mozna kupic solo ;] jak zdecyduje sie na zakup dam znac to nie jest krem na dzien = na noc, ale efekt nawilżenia /odżywienia skory ponoć utrzymuje sie dlugo i wspaniale kondycjonuje skore ;]
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując