Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-26, 10:03   #3074
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

czesc wczoraj zalatany dzien dzis spokojniej ale musze zrobic jakieszakupy na andrzejki bo idziemy do znajomych i kazdy cos ma przyniesctakze i tak nie posiedze sobie w spokoju
wczoraj tez bylismy z D u weta na 3 szczepionce dobrze to zniosl nie pisnal bo nawet nie poczul uklucia pozniej wet dal nam kilka wskazowek jak postepowac wychowac psa co jest najwazniejsze mi utkwilo ze pies po powrocie ze spaceru zawsze ma wejsc do chaty za panem/pania nigdy przed bo w ten sposob psy pokazuje kto bedzie rzadzil w przyszlosci ciekawe rowniez powiedzial ze pies od malego powinien miec stale miejsce swoje do spania ale nie razem z ludzmi tylko gdzies oddzielnie no i u nas tak jest na szczescie madry wet uwazam tym bardziej ze prowadzi jakies szkolenia psow dodatkowo takze wskazowki od niego byly cenne

a pozniej przyszli do nas znajomi omawiac dzisiejsze andrzejkiciekawe co bede pila jak nie moga alkoholu zadnego

na kosmetyki od mamy czekam nadal wiec jak dojda to sie pochwale bo sama nie wiem co tam mi kupila oby trafila


lavia myslalam o tobie a raczej o twojej cerze i moze pomoge ci znalezc odp kremdaj mi troche czasu tylko cos wybierzemy

princeska mam troche czasu do poludnia wiec naklikam ci zaraz

asiabb jesli nie jest az tak mocno slonecznie to tez moze byc ..czy mi sie wydaje czy masz jakies trudne wlosy do farb?




Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
noo nie wiem właśnie
chyba narzie nie zdecydujemy się na pieska,bo nie wiem gdzie będziemy mieszkać, wiadomo na wynajętym nie każdy właściciel się na to godzi.
A chciałabym jeszcze jakiegoś zwierzaka
wiem,wiem jestem nawiedzona
ja obstawiam piesia chyba ze wlasciciel sie nie godzi
Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Ladies wstawiłam foty do albumu, proszę o szczere opinie czy ładnie mi w moich naturalnych falowanych włosach czy lepiej w prostych

na zdjęciach moje śp. kolczyki dziś zgubiłam jednego ;(

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Wybieracie się gdzieś jutro na andrzejki?

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=KpQiX...layer_embedded

widziałyście to ?
zaraz lukne
tak my wychodzimy
Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
mój chomik to ma możliwości
swietny


___________

duzo tego nie bylo
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-11-26 o 10:05
caskada jest offline Zgłoś do moderatora