Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-02, 22:40   #1821
La_Parisienne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że jest problem z wejściem na stronę przez Google.



Witamy

Każdemu pasuje co innego. Żeby się rozeznać w temacie, proponuję taki zestaw:

• hydrolat wg uznania (na początek polecam któryś z różanych) - do stosowania jako tonik;
potrójny żel hialuronowy - uniwersalny nawilżacz;
niacynamid do wzbogacenia żelu hialuronowego (proporcje) + ewentualnie algi-bioferment (można dodać 3-5 g do 100 g żelu);
• lekki olej bogaty w antyoksydanty, np. z nasion maliny czerwonej - do mieszania na dłoni z żelem hialuronowym;
olej tamanu (aktualnie niedostępny) - jako preparat punktowy;
spirulina - na maseczki;
• kwasy BHA i AHA (po lecie) - do kosmetyków wg gotowych receptur lub/i do peelingów (proporcje składników na peelingi migdałowe; peelingi salicylowe na spirytusie, na PEG-u).

Poleciłabym jeszcze niezmydlalną frakcję sojową (doskonale matuje), ale ta z Mazideł zupełnie mi nie odpowiada, znacznie lepsza jest w Naturalisie.


Bardzo dziękuję za tak szczegółową odpowiedź i cenne rady! Zapiszę sobie wszystko. Mam nadzieję, że te specyfiki choć trochę mi pomogą.

Mam jeszcze jedno pytanie, czy może, Ty Lorri albo ktoś się orientuje które produkty będą dobre dla cery 50-letniej kobiety (tu mam na myśli moją mamę), coś przeciwzmarszczkowego, ujędrniającego, co fajnie pomoże trochę "odmłodzić"skórę?
La_Parisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując