Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-04, 17:04   #1830
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Hmm... Mi się ta strona normalnie wyświetla (aktualny FF). Może wyczyść sobie ciasteczka. Jak jakiś czas temu miałam problem z wyświetlaniem stron Mazideł, to odświeżanie pomagało. Czasami mi się pokazywał komunikat o nieakceptowaniu ciasteczek przez moją przeglądarkę, gdy wklejałam jakieś starsze linki, ale w niczym to nie przeszkadzało. Ktoś pisał, że był komunikat o przenoszeniu sklepu na nowy serwer. Pewnie stąd problemy.
Właśnie przed chwilą złożyłam zamówienie. Pomyślałam, że najwyżej nie potwierdzę go (tzn wycofam się w trakcie składania), jeśli wyskoczy mi koszt dostawy np 14 zł.
Wzięłam w sumie 250 ml hydrolatu migdałowego, teraz trochę żałuję, że nie dostrzegłam kompleksu na naczynka. Czy ktoś go próbował i ma porównanie z tym z Naturalisa? Innego nie stosowałam (chyba ZSK ma też w ofercie coś podobnego). Ten z Naturalisa mnie nie podrażnia, choć daję go solo i czasem chlapnę dość obficie (stosuję "po domu", raz na kilka dni zwykle). Nie wiem więc, czy trzymać się jego, czy spróbować następnym razem innej firmy. Z Naturalisa mam dopiero pierwsze opakowanie, poczekam na chłodniejsze dni, bo nie chcę w upałach go zamawiać. Na dodatek kłopotliwe jest jego przechowywanie w lato, bo pisze w temp 20 st C, czyli w mieszkaniu za ciepło, a w lodówce za zimno
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując