Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farbowane nie wyszło..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-24, 19:39   #1
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988

Farbowane nie wyszło..


Hej dziewczyny.

Przepraszam jeżeli podobny wątek już był ale ja już nie wiem co robic. Szukam, czytam w internecie na temat farbowania włosów i mojego problemu ale już nic z tego nie wiem.

Zawsze rozjaśniałam włosy na blond z odrobiną czekoladowych pasemek. Coś mnie wzieło żeby pofarbowac włosy na taki rudawy brąz, nie chciałam ciemnych włosów tylko taki jaśniejszy brąz. Koleżanka mi zafarbowała no i wyszło tak że odrost jaki miałam złapało na bardziej rudo a reszta włosów ciemniejsza, chłodna.
Teraz widzę że ta farba sie wypłukuje z tego co zawsze było rozjaśniane i nie ma takiego fajnego pokrycia. Dodam że moje naturalne włosy są ciemno brązowe. Nie wygląda to aż tak źle jak narazie jeszcze kolor jest, poczekam 2 mies i wtedy nie wiem co zrobic z włosami.
Dlatego moje pytanie co zrobic zeby pozniej przejsc do jasnego brązu? lub miodowego blondu?
Będe już miała mój odrost naturalny- ciemny brąz+ moja napewno wypłukana farba rudawo brązowa na rozjaśnianych wcześniej włosach..

Chcę jakoś dojśc do normalnego fajnego koloru żeby pozniej ciągle taki robic. Wiem że zafundowałam sobie coś strasznego dla moich włosów i na pewno będzie masa nie dobrych komentarzy ale chcę porad Dodam że jestem typem urody wiosna i w ciemnych włosach nie wyglądam za efektownie. Często się czerwienię, mam podobną urodę do J Ainston

Przepraszam za błędy ale mieszkam od paru lat za granicą i tak samo parę tych lat nie piszę za wiele tekstów po polsku.
__________________

Edytowane przez evak1988
Czas edycji: 2012-08-24 o 19:43
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując