Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-02, 10:43   #2631
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Witajcie wczoraj wgl na wizaż nie mogłam wejść od godziny 21
Ania my tez będziemy musieli brac kredyt na mieszkanie bo teraz niestety takie czasy...najlepiej mieć trochę swojego wkładu własnego i dopierac kredyt, jest najkorzystniej...moi znajomi tak teraz zrobili, od listopada mieszkają w nowym mieszkaniu/nowe budownictwo on i mają bezczynszowe ale różne sa, przed podpisaniem umowy musisz dewelopera o wszystko pytać, równiez opłaty itp. a co do hipotecznego kredytu to nie orientowałam się bo teściowa nie przepisała M. domu więc nie mamy pod co brać a jak bierzesz całą kwotę pod nowe mieszkanie to chyba już jest jako hipoteczny traktowany ale na 100% nie wiem

ja mieszkałam rok z teściowataka typową z kawałów w końcu postawiłam na swoim, nie budujemy się, więc wyprowadzka na wynajmowane byle jak najdalej od niej
My mieszkamy u moich rodziców, ale atmosfera jest taka napięta, że już nerwowo długo nie wytrzymamy Żadnej prywatności nie mamy, we wszystko się wtrącają. eh

A orientujesz się czy lepiej kupować mieszkanie od razu od dewelopera, czy może przez pośredników? Najlepiej to się chyba udać najpierw do jakiegoś doradcy finansowego. No i tej rodziny na swoim już nie ma.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
dostałam dziś od M. prezent bez okazji mówię mu że przeciez wie że nie jem
Załącznik 5093170
Ja tam bym nie marudziła, tylko jadła
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora