Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-03, 20:03   #1776
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
witaj


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale super! zazdraszczam witaj z powrotem [COLOR="Silver"]


Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dzięki za słowa otuchy. Miejsce garazowe muszę kupić, co wcale mi się nie uśmiecha. Chciałabym utargować 10%, byłoby bosko Ale ostrożnie liczę, że garaż uda się rozłożyć na nieoprocentowane raty i że utarguję 3%, to mój plan minimum

No i jeszcze moje minimum to urządzić łazienkę, położyć podłogę i listwy i kuchnię z najważniejszych rzeczy, żeby się wprowadzić. Wolę kupować sobie co miesiąc kolejne rzeczy niż kredytować się i urządzać od razu na tip top.

W ogóle nie wiem, czy jestem bardziej przerażona, czy szczęśliwa. Z każdą chwilą to mieszkanie podoba mi się bardziej i bardziej Już wiem co gdzie poprzestawiam, które ściany powywalam, co chcę a czego nie

W ogóle dowiedziałyście się o tym jako pierwsze Nikomu oprócz rodzicom jeszcze o tym nie mówiłam, nawet najbliższym przyjaciołom i rodzinie. Wolę nie zapeszać
10% jest realne do utargowania

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Byłam w końcu w Mikołowie. Nie kupiłam nic w orsayu ale była tam informacja, że przy tej promocji 3za2 promocje nie łączą się.
Kupiłam w sephorze tonik clinique za54,90 i olejek do demakijazu rexaline za 39,90. Dostałam róż i trzy próbki. Kusił mnie tonic z lancoma za 54, gdyby nie zapasy pewnie wzięłabym.
Byłam tez w yves rocher i kupiłam dwa szampony za 20zł i w prezencie wisiorek, który dam mamie
Kupilam tez bluzki w promodzie i quiosque.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora