Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-11, 21:37   #2158
izabelka222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.
Cały czas kombinuje jak rozjasniac włosy by uzyskac ładny jasny poielaty blond i w miare mozliwosci nie poniszczyc włosów.Zastanawiam sie ostatnio jaki wyszedlby odcien gdyby zmieszac 12% wode utleniona z jakas profesjonalną jasno popielatą blond farbą(dodam ze moje naturalne włosy sa brazowe-ciemno brazowe)Moze taka kombinacja mniej zniszczy włosy niz rozjasniacz no i moze kolorek bedzie ładniejszy bo po rozjasniaczu włosy sa zbyt jasne i sztucznie to wyglada no i żołkną.Z kolei po farbach dostepnych w marketach włosy sa z rudawa poswiata błee.
Co o tym myslicie .Nie mam zadnego doswiadczenia w mieszaniu farb profesjonalnych moze ktoras z was probowała???
Pozdrawiam


Witam ja juz kilka razy pisalam tu na forum o sciagaczu sztucznego pigmentu firmy elgon ktory sciaga do 6 warstw farby w ten sposob mozna dojsc do blondu,preparat ten mozna kupic na allegro znalazlam duzo pozytywnych opini od dziewczyn w sieci jak i znam kilka osob ktore zastosowaly nawet na tym forum z trzy osoby o nim pisza i polecaja .Elgon nie zawiera rozjasniacza ani amoniaku(jest to prawdopodobnie jakas chemia),nie otwiera on lusek wlosa a w rezultacie nie niszczy ich struktury.Od dwoch miesiecy sie przymierzalam czytalam dowiadywalam sie na jego temat az w koncu kupilam ij jutro albo w poniedzialek jak tylko dostane farbe to robie zabieg.
Farb uzywam tylko profesjonalnych bez amoniaku teraz to bedzie blond taki ladny popielaty z CHI Farouka,Ten sciagacz mozna zastosowac trzy razy pod rzad az do uzyskania pozadanego efektu-w ostatecznosci z tego co wszystkie dziewczyny pisaly to wychodzi kurczakowy kolor(taki zolty)na to od razu po zabiegu sie kladzie farbe TYLKO MUSI BYC O TON JASNIEJSZA OD KOLORU KTORY CHCEMY UZYSKAC GDYZ PO TYM ZABIEGU WLOSY MOCNO LAPIA PIGMENT.
Ja juz z natury jestem taka ze co jakis czas musze cos zmienic we wlosach lub fryzurze ale mam kompletnego fiola na punkcie wlosow tzn zeby byly zdrowe na allegro na profesjonalnych kosmetykach pielegnacyjnych do wlosow moge siedziec godzinami ale postanowilam zaryzykowac tym bardziej ze troche opini pozytywnych na jego temat jest ,jak tylko zrobie wlosy to zamieszcze zdjecie jaki kolorek mi wyszedl a podkreslam jeszcze ze wszystkie dziewczyny podkreslal ze po zabiegu elgonem nie odczuly zeby wlosy byly zniszczone bo inaczej tez bym az tak nie ryzykowala,a moj kolorek obecnie to ciemny braz(jest prawie czarny)mam juz dosc tego ciemnego koloru a wiec postanowilam w koncu cos zmienic i powrocic do blondziku ladnego jakiegos
Pozdrawiam wszystkich
izabelka222 jest offline Zgłoś do moderatora