Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-15, 12:47   #3925
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
I ja wklejam:
- tonik Saisona, żyworódka (to druga buteleczka), maseczka Tiaki (prezent) oraz mnóstwo próbek - zakupione przez Susabee ;
- szampon Moo Goo - bardzo udany, chyba postawię na równi z ulubieńcem ogórkowym Yes to;
- Jasmine Night Conditioner - zdobycz z TkMaxx;
- BB So bio 01 - po drugiej warstiwe krycie jak należy, jedynie na lato odcień mógłby być ciemniejszy, ale i tak jestem zadowolona z zakupu;
- lakier Zao - na zdjęciu wyszedł bardzo różowy, po pomalowaniu wpada trochę w pomarańcz i staje się bardzo ciekawy, wygląda super
Piękny ten lakier
Kurczę, kuszą mnie te wody Saisony, będę pamiętać o żyworódce

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dziś kupiłam w Sephora 2 rzeczy od p. Kingi i spółki czyli pat&rub. Peeling ten otulający i serum do ust. To serum to taka fanaberia trochę bo w sumie nie wiem jaka jest jego rola. Może pomoże w pielęgnacji moich trudnych ust.


Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
A propos zapachu, to uwiódł mnie ostatnio melonowy balsam do ciała mokosh


Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
jejku jejku, wieki u was nie bylam
ale no... czasu malo, dwojke ogarnac nie ma lekko. znaczy daje sobie spokojnie rade, ale na pogaduchy o kosmetykach czasu brak. na jakies zabiegi ze soba tez ale zeby nie bylo, chodze czysta (poki mloda na mnie nie uleje).
w ogole to no... u mlodej sie zaczynaja juz problemy ze skora. testowalam rozne roznosci u niej, rowniez z kosmetykow naturalnych, jestem na diecie... ale nie... nie wyszlo... to kombinowalam z aptecznymi... nawet podkulilam ogon i rzeczy z parafina testowalam... tutaj wrecz pogorszenie - czyli jednak parafina i olej mineralny to swinstwo no i stanelo na physiogel calming relief. daje rade a z natury to weleda do mycia, do pupy... i tez lubimy krem martiny gebhardt dla dzieciaczkow.
ja na swoje sflaczale cialo stosuje welede - mieszanka olejow dzika roza - uwielbiam! i moze kiedys z flaka zrobi sie cos bardziej pokazowego. uzywam tez do twarzy, bo na kombinowanie nie ma czasu, a gebie to chyba sluzy - wygladam w miare nic nie robiac specjalnie.

moze macie jakies super hity dla mnie? jakas szybka sciaga?
Rany Boskie!!! Moje gratulacje Aleś wyskoczyła, jak Filip z konopii

Losku, z pieluch Broń Cię Panie Boże przed wszelakimi rumiankami, aloesami itp. to wszystko sztuczne i masakrycznie uczula skórę dziecka, oczywiście mam na myśli te marki nieeko. Pampersy i Huggiesy są do bani, jedne odparzały, drugie obcierały. Nam pasowały pieluszki Tesco i Biedronkowe Dady też były ok, ale one też nie są eko. W Intermarche są pieluszki eko Labell Bio, ale nie kojarzę ceny, ani nie wiem, jaką mają opinię.

Kupiłam dziś z Vianka szampon i olejek do ciała nawilżające, to na prezent kuzynce, ale może pozwoli wypróbować U mnie w aptece są teraz zestawy w niższej cenie, pani nie miała zestawu szampon+olejek, ale już mnie zna i wie, że co chwila coś kupuję z tych naturalsów u niej, więc mi z przyjemnością taki zestaw sporządziła
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-07-15 o 12:50
Korah jest offline Zgłoś do moderatora