Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-13, 21:14   #1083
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

moja chrzestna jest psychologiem klinicznym z blisko 30 letnim stazem, pytałam się właśnie co sądzi o tej opinii pytała się jedynie ileż to pratykuje tak niezwykle utalentowana osoba, że jednocześnie diagnozuje wszystkie farbowane na rudo kobiety. tak na marginesie -> dobry psycholog podobno spostrzega wygląd, ale nie wydaje na jego podstawie wiążącej opinii.
co do mojego zdania-> na jakiej podstawie ktoś z takimi poglądami , wybiera studia, które docelowo maja pomagać właśnie osobom zagubionym?? co zrobisz po studiach, w ramach terapii karzesz wszystkim pacjentkom przestać sie malowac?? albo farbowac?? psychologia to chęć niesienia pomocy a nie ujednolicania świata do Twojego gustu.
ps. co do poslugiwania sie tak glupimi steoretypami radzilabym uwazać, chyba slyszalas co mowia o tych co studiuja psychologie??

w sumie mam trojkolorowe oczy, ktore na co dzien, w swietle slonca sa calkiem zolte. ciekawe, moze moje geny maja kompleks nizszosci
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora